Nathan Evans

Nathan Evans

Nathan Evans w Polsce! Morskie szanty listonosza z Airdrie zdobywają miliony wyświetleń na TikTok – tak w skrócie można opisać tę niewiarygodną historię, która przerodziła się w oszałamiającą karierę. Nathan Evans, czyli twórca bijącego rekordy wyświetleń nagrania „Wellerman” już 8 maja wystąpi w poznańskim klubie 2progi. Nathan Evans bilety na koncert w Poznaniu już dostępne. 

Nathan Evans informacje

Jeszcze pół roku temu pochodzący ze Szkocji 26-latek pracował jako listonosz w Glasgow. Dziś jest multiplatynowym artystą oraz autorem najlepiej sprzedającego się singla brytyjskiego artysty na świecie (2021 r.). Uwagę fanów przykuł mistrzowską harmonią w opublikowanym na TikToku nagraniu tradycyjnej szantowej pieśni.

 

Utwór „Wellerman” zremiksowany przez DJ-a i producenta 220 KID oraz duet Billen Ted, szybko stał się debiutanckim singlem Nathana Evansa, a sam artysta został natychmiast okrzyknięty międzynarodową sensacją, zdobywając szczyty list przebojów w dziesięciu krajach i jednocześnie osiągając pół miliarda streamów. Muzyk natychmiast został dostrzeżony przez liczne media. I tak np. magazyn Rolling Stone napisał, że Evans wręcz „poszybował w stratosferę”. Szantowe zainteresowania młodego twórcy wykraczają poza muzykę – a to dlatego, że Nathan jest również twórcą popularnej książki pt. „The Book of Sea Shanties”.

Wszystko zaczęło się w grudniu 2020 r. Dosłownie 48 godzin po publikacji, nagranie szantowego hitu „Wellerman” odbiło się ogromnym echem – od Berlina po Brisbane przez Kapsztad i Kopenhagę. Łącznie filmik na TikToku odtworzyło ponad 5.5 miliona widzów. W internecie szybko narodził się nowy ruch szant zatytułowany po prostu #ShantyTok, a filmy oznaczone tagiem #seashanty zyskały już ponad 74 miliony wyświetleń. Ponadto teledysk na platformie YouTube dotychczas wyświetlono blisko 100 milionów razy. 

 

Artysta szturmem zdobył serca publiczności, co zaowocowało m.in. licznymi występami w popularnych amerykańskich programach, w tym m.in. Good Morning America, Saturday Night Live czy The Kelly Clarkson Show. – „Całe lata zajęło mi, bym poczuł, że mogę robić własną muzykę i występować przed publicznością” – przyznaje Evans. – „Teraz już wiem, że to nie była prawda. Pamiętajcie, że w każdej chwili możecie zacząć spełniać swoje marzenia” – dodaje artysta.

 

Tym samym Nathan kolejny raz potwierdził tezę, że media społecznościowe dają artystom ogromną moc. Pojedynczy viral sprawił, że muzyk otrzymał jedyną w swoim rodzaju szansę. Dzięki latom pracy i przygotowań, teraz zamienia morze w przestworza – bo to chyba najlepsza metafora rozwoju jego muzycznej kariery. 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Nathan Evans
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/