Mariusz Kalaga koncert

Mariusz Kalaga koncert

SPRAWDŹ BILETY

Zapraszamy na wyjątkowy, koncert Mariusza Kalagi! Artysta wystąpi już 11 czerwca w Żorach. Mariusz Kalaga bilety na koncert już dostępne. 

Mariusz Kalaga w Żorach

Kolejna gwiazda w Restauracji Texas tym razem na scenie Restauracji Texas przy Amerykańskim Parku Rozrywki TWINPIGS w Żorach wystąpi Mariusz Kalaga. Piosenkarz, wykonawca estradowy, obdarzony wspaniałym głosem, stąd często nazywany jest „Roy’em Orbisonem znad Wisły” - zodiakalny „strzelec”.

 

Brał udział w wielu festiwalach i spektaklach muzycznych w kraju i za granicą: m.in.  Włochy, Francja, Algieria, Jugosławia, Turcja, Niemcy, Hiszpania, Austria, USA. Znany jest sympatykom muzyki country z prezentacji telewizyjnych programów na „Międzynarodowym Pikniku Country” w Mrągowie, na którym zadebiutował w 1993 r. i jest na nim stałym bywalcem. W 2018 roku obchodził tam okrągły Jubileusz XXV lecia uczestnictwa na mrągowskich piknikach i z rąk Pani Burmistrz otrzymał tytuł „Honorowego Kowboja Miasta Mrągowa”. Podczas tego Jubileuszu w Amfiteatrze Mrągowskim jego autograf został na stałe uwieńczony na honorowej galerii festiwalowej.

 

  • W latach 1994 - 1997 współpracował , nagrywał i występował z zespołem „Gang Marcela”.
  • W czerwcu 2000 roku uczestniczył w największym na świecie festiwalu muzyki country „FAN FAIR” w Nashville - USA , gdzie wystąpił w jednym z klubów , a także gościnnie zaśpiewał w Chicago na imprezie organizowanej dla Polonii Amerykańskiej.
  • W marcu 2001 roku otrzymał nagrodę „Płyta Roku” (country po polsku) a w kolejnym plebiscycie w 2002 roku uhonorowano go nagrodą „Wokalista Roku” (country po polsku)
  • W czerwcu 2012 otrzymał nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - „Zasłużony dla Kultury Polskiej”

 

Do dnia dzisiejszego występuje, jako solista oraz w towarzystwie swojego zespołu. Artysta ma ogromne możliwości wokalne, ponieważ dobrze radzi sobie z klasycznym repertuarem muzyki rozrywkowej, a przede wszystkim z piosenkami trafiającymi do odbiorców bezpośredniością i znakomitym przekazem treści swoich utworów. Łatwo i szybko nawiązuje kontakt z publicznością. Obejmuje głosem dwie oktawy, ma świetną dykcję. Dobrze i swobodnie się czuje w każdym repertuarze pozostając sobą.

 

Jest artystą wyjątkowo medialnym, co media szybko zauważyły. Artysta, to klasa wokalna. Na swym koncie ma wiele niezapomnianych koncertów. Jest osobowością sceniczną i jest niewątpliwie niepowtarzalny. Nie sposób go pomylić z jakimkolwiek innym wykonawcą. Prywatnie to osoba niezwykle ciepła, szczera i otwarta, która zawsze znajduje czas dla swoich fanów.

 

Artysta powtarza, że „muzyka jest dla niego wszystkim, pomaga wyrażać emocje, łączy ludzi, dotyka wszystkich aspektów jego życia oraz jest przekazem jego przeżyć i przemyśleń życiowych”.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Mariusz Kalaga koncert
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Mariusz Kalaga koncert BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/