Koncert La Chana - królowa flamenco

Koncert La Chana - królowa flamenco

Zapraszamy na koncert z udziałem niezwykle charyzmatycznej artystki La Chana, który odbędzie się w piątek 31 stycznia 2020 godz. 19.00 w Sali Impartu we Wrocławiu. La Chana bilety już dostępne.

O La Chana

Wielbicielami talentu artystki byli: Salvador Dalí, Maja Plisiecka, Michaił Barysznikow i Peter Sellers, który namówił ją do występu w komedii "Bobo" w 1967 roku - jej brawurowy taniec wykonany w tym filmie wciąż wzbudza zachwyt. Antonia Santiago Amador – La Chana Występuje siedząc na krześle. Jej taniec, to czysta improwizacja, bo tylko w ten sposób, jak sama twierdzi - przekaz może być prawdziwy.

 

Posiada niezwykłą energię i szybkość stepowania. Przełamując tym wszelkie stereotypy myślenia o ograniczeniach wieku i cielesności. Jej ponowny powrót odbił się wielkim echem w świecie flamenco. Triumfuje na scenach najlepszych teatrów w Europie, w USA i w Japonii. Wrocławski koncert jest jedyny w Polsce i stanowi początkiem jej światowej trasy koncertowej, która zakończy się w Nowym Jorku.

 

Historia życia tak znakomitej gwiazdy lat 70 –tych została uwieńczona w dokumentalnym filmie pt. „ La Chana- królowa flamenco” emitowany jest przez TVP Kultura. Film ten będzie można zobaczyć jako jedno z wielu zdarzeń towarzyszących koncertowi. Wraz z artystką wystąpią dwaj znakomici śpiewacy z Andaluzji, gitarzysta i tancerz.

Organizator zaprasza na imprezy towarzyszące

  • Zabawa taneczna pt.” Fiesta flamenco” po koncercie
  • Weekendowe warsztaty tańca, śpiewu i gry na gitarze flamenco
  • Wystawa fotografii flamenco

 

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Koncert La Chana - królowa flamenco
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/