Women's Voices Bydgoszcz Festival

Women's Voices Bydgoszcz Festival

Festiwal najlepszych kobiecych głosów!

 

Brodka, Maria Peszek, Margaret, Paulina Przybysz, Natalia Przybysz, Ania Karwan, Shyness!, Hela Me Ry, Zalia i specjalny koncert Women’s Voices! Zapraszamy na Women's Voices Bydgoszcz Festival, który odbędzie się w dniach 9-10 października w Hali Immobile Łuczniczka. Women's Voices Bydgoszcz Festival bilety na koncerty już w sprzedaży! Dostępne są pule biletów dla osób z certyfikatem szczepień jak i bez certyfikatu zaszczepienia.

Women's Voices line-up

Na Wysokie Obcasy Stage w ciągu dwóch dni wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Paulina Przybysz, Brodka, Margaret, Ania Karwan, Maria Peszek, Natalia Przybysz, Shyness!, Hela Me Ry, Zalia.

 

Na zakończenie wydarzenia odbędzie się specjalny koncert „Women's Voices Girl Power”, podczas którego będzie można usłyszeć w unikalnych duetach m.in. Paulinę Przybysz, Rosalie, Margaret, Anię Karwan, Monikę Borzym czy Kasię Lins.

O festiwalu Women's Voices w Bydgoszczy

Women's Voices Bydgoszcz Festival inspired by Answear.com to z jednej strony festiwal z najlepszą polską muzyką bez ograniczenia stylów, wykonywaną przez topowe żeńskie gwiazdy, a z drugiej strony impreza z przesłaniem, z misją i wiarą w zmiany na lepsze jutro. Hasłem tegorocznej, 3. edycji jest „Girl power”. Podobnie, jak w poprzednich latach, dyrektorką artystyczną przedsięwzięcia została Paulina Przybysz, która do udziału w projekcie zaprosiła niezwykłe artystki polskiej sceny muzycznej.

 

Women’s Voices to nie tylko scena i koncerty. Na festiwalowiczów czekać będą też m.in. strefa spotkań „Od Nowa” inspired by Answear.com z cyklem rozmów/dyskusji/wywiadów, do której zaproszone zostały twórczynie i aktywistki, a także strefa mody.

 

Organizatorem wydarzenia jest Agora S.A. i Wysokieobcasy.pl, a współorganizatorem Miasto Bydgoszcz. Tegorocznej edycji festiwalu Women’s Voices patronuje Answear.com. Partnerem głównym tej edycji festiwalu jest również Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Partnerami są natomiast: Perła Browary Lubelskie, Instax FujiFilm, LEK-AM, On Lemon. Patronem medialnym festiwalu są Wyborcza.pl, Radio TOK FM, Helios, Kino Polska Muzyka, Wp.pl.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Women's Voices Bydgoszcz Festival
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/