Shawn Mendes: Wonder, The World Tour

Shawn Mendes: Wonder, The World Tour

TRASA ODWOŁANA Z przykrością informujemy, że Shawn Mendes odwołał całą międzynarodową trasę koncertową, w tym dwa koncerty w Krakowie. W związku z tym, że koncerty Shawna Mendesa zostały całkowicie odwołane, a także dlatego, że były już wcześniej przekładane ze względu na COVID-19, Alter Art przygotowała specjalną ofertę dla posiadaczy biletów na koncert.


Każdy bilet może zostać wymieniony bez dodatkowych opłat na dwudniowy karnet na Kraków Live Festival, który odbędzie w dniach 19 i 20 sierpnia 2022 r., a wystąpią podczas niego Halsey, Ava Max, Future, Lewis Capaldi, Taco Hemingway i wielu innych artystów.


Cena karnetów na Kraków Live Festival wynosi 469 zł (np. w przypadku biletów na koncert w cenie 349 zł – zyskujesz 120 zł).

 

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/