uczta u sanah

uczta u sanah

SPRAWDŹ BILETY

sanah ma wielki zaszczyt zaprosić na wykwintną UCZTĘ! To wyjątkowe koncerty, zarówno pod względem muzycznym, jak i wizualnym, podczas których Artystce towarzyszyć będzie 10-osobowa orkiestra smyczkowa POLISH SOLOISTS oraz jeden z jej muzycznych idoli*. 

 

Szanowni Państwo, czas wyjąć z szafy suknie, wyprasować koszule i rozpocząć świętowanie!

uczta u sanah koncerty 2022

30.04 – Gdańsk, ERGO ARENA

  • 15:00 - otwarcie strefy chill przed ERGO ARENĄ
  • 17:30 - otwarcie bram dla posiadaczy biletów Early Entrance oraz VIP
  • 18:00 - otwarcie bram dla wszystkich
  • 20:00 - start koncertu

2.05 – Poznań, MTP, Pawilon 5

7.05 – Tarnów, Arena Jaskółka

14.05 – Gliwice, Arena Gliwice

15.05 – Lublin, Hala Globus

22.05 – Toruń, Arena Toruń

25.05 – Łódź, ATLAS Arena

26.05 – Kraków, TAURON Arena Kraków

27.05 – Wrocław, Hala Orbita

28.05 – Szczecin, Netto Arena

7.06 – Warszawa, COS Torwar | przeniesiony z 18.04

8.06 – Warszawa, COS Torwar [SOLD OUT] | przeniesiony z 19.04

 

smacznegoh  :)

 

Zgoda na uczestnictwo osoby niepełnoletniej w wydarzeniu - do pobrania TUTAJ

Regulamin

 

Na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 25 lutego 2022 r., informujemy, że do uczestnictwa w koncertach sanah nie jest wymagany Unijny Certyfikat COVID ani żaden inny dokument potwierdzający fakt bycia zaszczepionym/zaszczepioną. Dotyczy to również biletów zakupionych przed 1 marca 2022 roku. 

 

Dzieci do lat 6: darmowy wstęp na wydarzenie, bez miejsca siedzącego 

Pakiety VIP

Upoważniają do udziału w evencie w specjalnej, wydzielonej strefie i sektorze VIP. Dodatkowo daje możliwość wcześniejszego wejście na teren eventu odrębnym wejściem oraz możliwość skorzystania z wyjątkowej strefy z dostępną degustacją win, specjalnymi, dedykowanymi drinkami, napojami, cateringiem oraz prezentem VIP.

Arena Gliwice - miejsca parkingowe

Otwarcie parkingu: 15:00

UWAGA: Parkingi P2.0 oraz P2.1 przystosowane są do samochodów osobowych o wysokości maksymalnej 1,70 m.

 

Posiadacz biletu jest uprawniony do jednokrotnego wjazdu na parking Areny Gliwice w dniu koncertu sanah. Bilet należy okazać na żądanie uprawnionego pracownika służb parkingowych. Sugerujemy wcześniejsze przybycie na parking, fakt posiadania biletu nie powoduje uniknięcia trudności w dotarciu na parking w przypadku wystąpienia utrudnień na drogach dojazdowych do obiektu.

 

Ceny biletów:

  • Samochody osobowe - 25 zł
  • Bus - 45 zł
  • Autobus - 95 zł

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

uczta u sanah
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

uczta u sanah BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/