sanah - Live in Silesia

sanah - Live in Silesia

SPRAWDŹ BILETY

sanah w Rudzie Śląskiej! Artystka, która zaledwie w 2 lata stała się niekwestionowaną królową muzyki pop, wystąpi już 27 sierpnia w zupełnie nowym miejscu na muzycznej mapie Śląska - a konkretnie Rudy Śląskiej. To właśnie w Rudzie Śląskiej na Terenach Targowych Artystka zaśpiewa swoje największe przeboje (które nuci cała Polska) i nie tylko! sanach Live in Silesia bilety już w sprzedaży.

sanah - Live in Silesia informacje

• Prosimy sprawdzić dokładnie, czy maja Państwo poprawnie wydrukowane bilety.

• Bramki otwieramy punktualnie, godzinę przed startem imprezy.

• Wejście dla Golden Circle - wejście bramą nr 4, od ul. Kupieckiej.

• Nie można wnosić nic na teren obiektu. Dopuszczalne są tylko plastikowe butelki z napojem, oryginalnie zapakowane, o pojemności max 0,5 l. 

• Na koncert nie ma dostępnych w sprzedaży biletów ulgowych.

• Osoby poniżej 16 roku życia muszą pozostać pod opieką osoby pełnoletniej.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

sanah - Live in Silesia
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

sanah - Live in Silesia BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/