Rag’n’Bone Man

Rag’n’Bone Man

Rag’n’Bone Man wróci do Polski i zagra koncert w warszawskim Klubie Stodoła 2 maja 2018 roku - kup bilety na koncert Rag’n’Bone Man i już teraz zaplanuj swoją majówkę! Gościem specjalnym będzie Alberta Cross.

Koncert Rag'n' Bone Man TIMING:
18:00 - WEJŚCIE
20:00 - ALBERTA CROSS
21:00 - RAG'N'BONE MAN

*Harmonogram ma charakter orientacyjny i może ulec zmianie.

Rag’n’Bone Man, a właściwie Rory Graham, został bardzo entuzjastycznie przywitany podczas trasy koncertowej w Europie zatytułowanej Grande Reserve Tour, dlatego postanowił ją kontynuować - w jej ramach pojawi się również w Polsce! Artysta zagra utwory ze swojego bestsellerowego albumu Human.

Rag’n’Bone Man dzięki utworowi Human zyskał ogromną popularność na świecie, co spowodowało niekończące się trasy koncertowe oraz występy. Połączenie miłości do bluesa oraz hip-hopu przerodziło się w coś naprawdę niezwykłego.

Bilety na europejskie koncerty Rag’n’Bone Man wyprzedawały się w zawrotnym tempie i tworząc z niego prawdziwą gwiazdę!

 

Regulamin imprezy dostępny jest tutaj.

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Pilickiej 4, 02-629 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Rag’n’Bone Man
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/