Back to 90's - wieczór przebojów lat 90'

Back to 90's - wieczór przebojów lat 90'

Miłośników muzyki z lat 90' minionego stulecia zapraszamy scenę Starego Klasztoru na kolejną edycję imprezy pod hasłem BACK TO 90'S. Uczestnicy poprzednich odsłon imprezy Back to 90's wiedzą, że warto ponownie zawitać do Starego Klasztoru - dobra zabawa gwarantowana! Back to 90's - wieczór przebojów lat 90' bilety na koncert już w sprzedaży.

O koncercie 

Back to 90's to program nawiązujący do największych hitów lat 90-tych zarówno polskich i zagranicznych. Backstreet Boys, Varius Manx,  Myslovitz, a może Nirvana? Depeche Mode, IRA albo Ace of Base - lista jest otwarta i stale rośnie!

 

Przeniesiemy Was wstecz o kilka dobrych lat, abyście mogli sobie przypomnieć melodie Waszego dzieciństwa,  czy to z list przebojów czy seriali.

Wieczór z hitami lat 90' poprowadzi zespół w składzie:

  • Mateusz Kowalczyk- gitara/wokal
  • Teodor Luks - gitara / chórki 
  • Tomasz Jedrzejewski - piano 
  • Paweł Wygas - bas 
  • Łukasz Kowalczyk - perkusja pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Back to 90's - wieczór przebojów lat 90'
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/