Orcheston - Gromee i Orkiestra Akademii Beethovenowskiej

Orcheston - Gromee i Orkiestra Akademii Beethovenowskiej

ZMIANA TERMINU Wydarzenie, które miało się odbyć 11 października, zostaje przeniesione na przyszły rok. Zakupione bilety zachowują swoją ważność w nowym terminie.

 

Orcheston po raz trzeci - muzyka dwóch światów znów zabrzmi w Krakowie! Wydarzenie odbędzie się 13 grudnia 2021 roku w ICE Kraków Congress Centre. Beata Kozidrak, Kayah, Michał Szpak, Reni Jusis, Nick Sinckler, Sara Chmiel i Kasia Dereń to gwiazdy tegorocznej edycji Orchestonu, oryginalnego projektu stworzonego przez Gromeego we współpracy z Prestige MJM. Orcheston bilety na koncert w Krakowie już w sprzedaży.

O projekcie Orcheston

Orcheston to nowatorski projekt muzyczny, przedstawiający historię utworów elektronicznych w aranżacjach orkiestry symfonicznej. Te, jakby się wydawało zupełnie odmienne światy, doskonale łączą się na jednej scenie podczas tego samego koncertu. Wydarzeniu przewodniczył najpopularniejszy polski DJ i producent muzyczny Gromee, a w całość oprawiła Orkiestra Akademii Beethovenowskiej, której przewodniczy Marcin Klejdysz

 

- Pomysł na Orcheston zrodził się wiele lat temu, teraz to jest spełnienie moich marzeń: elektronika w połączeniu z dużą orkiestrą symfoniczną. Co ważne, wszystko gramy na żywo. Każdy szczegół w tym koncercie jest dopracowany. Każda z tych osób, która jest na scenie daje z siebie to, co ma w sobie najcenniejsze - serce, miłość i pasję do muzyki mówi Gromee.

 

Partnerem Orchestonu jest BUKOVINA Resort, która stała się muzycznym tłem wydarzenia. To właśnie na Podhalu Gromee czerpał energię do kolejnych projektów i nadal to robi! Tamtejsza okolica daje gwarancję kontaktu z naturą, inspiruje, daje przestrzeń do relaksu i tworzenia.

 

Połączenie muzyki elektronicznej i symfonicznej to propozycja dla szerokiej publiczności. Każdy podczas tego koncertu odnajdzie coś dla siebie. Niestandardowy wybór repertuaru stanowi kompilację kilkudziesięciu lat historii muzyki elektronicznej, więc utwory, które będzie można usłyszeć w Krakowie, są największymi hitami minionych lat i dekad.

Orcheston Kraków

Trzecia edycja Orchestonu, podobnie jak dwie pierwsze, opierać się będzie na sprawdzonym przepisie, wymyślonym i opracowanym przez Gromeego – krakowskiego producenta, DJ’a i twórcę największych hitów ostatnich lat. A że było to danie wyborne, nie powinno więc nikogo dziwić, że kolejny raz publiczność zabrana zostanie w magiczny świat hitów elektronicznych, podanych w oryginalny, symfoniczny sposób.

 

Publiczność usłyszy hity takich twórców jak: Avicii, Vangelis, Donna Summer, Depeche Mode, Daft Punk czy Armin Van Buuren. 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Orcheston - Gromee i Orkiestra Akademii Beethovenowskiej
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/