Mery Spolsky

Mery Spolsky

Mery Spolsky w Legnicy! Zapraszamy na koncert, który odbędzie się na dziedzińcu Akademii Rycerskiej 19.06.2022. Bilety na koncert Mery Spolsky już w sprzedaży. 

Mery Spolsky w Legnicy

Mery Spolsky to artystka o wyrazistym wizerunku i osobowości, która od kilku lat mocno zaznacza swoją obecność na polskiej scenie muzycznej. Ta piosenkarka, kompozytorka, producentka i autorka tekstów jak mało kto potrafi bawić się słowami. Mery słynie również z bardzo energetycznych koncertów i zwariowanych stylizacji. Często zobaczyć ją można na najważniejszych polskich scenach oraz festiwalach. 19 czerwca autorka takich hitów jak Bigotka czy Miło było pana poznać po raz pierwszy wystąpi w Legnicy. Koncert odbędzie się na dziedzińcu barokowej Akademii Rycerskiej i rozpocznie się o godzinie 19.  

Mery Spolsky ma na koncie dwa albumy - Miło było pana poznać (2017) oraz Dekalog Spolsky (2019); oba krążki doczekały się nominacji do Fryderyka. W czerwcu 2021 roku ukazała się jej debiutancka książka zatytułowana Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj, a chwilę później premierę miał nowatorski, muzyczny audiobook. Także w tym roku wokalistka doczekała się kolejnych nominacji do najbardziej znanej nagrody polskiego przemysłu fonograficznego - tym razem w kategoriach Album Roku Piosenka Poetycka i Literacka oraz Artystka Roku. 


Dla dzieci do lat 6 - wstęp wolny.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Mery Spolsky
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/