Lato z Tiktokerami

Lato z Tiktokerami

Pierwszy taki event nad polskim morzem z udziałem największych twórców Tik Toka.

 

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję zobaczyć na żywo swoich ulubionych tiktokowych twórców: Kamil Szymczak, Szalina Malina, Stuknięty Mikka, Klaudia Kempska, Baoliin, Jasper, Charaziński, Cypriano Italiano, Iza Zabielska, Einar Krawczyk, Blecki, Sztosiara, Margarita, Daniel Borzewski, Anastazja Maciąg, Przekosa, Molly Wójcik, Dawid Kosovets, Zwykły Kibic, Klaudia Krajewska.

 

Podczas wydarzenia będzie czas by zdobyć ich autografy, zrobić sobie wspólne zdjęcie czy nagrać film na TikToka. Nie zabraknie niespodzianek i konkursów.

 

Całość wydarzenia uświetni koncert wspaniałej Anastazji Maciąg i warsztaty taneczne z Danielem Borzewskim. Na zakończenie dnia wystąpi niezwykle charyzmatyczna Roksana Węgiel.

 

Oprócz części rozrywkowej, podczas wydarzenia odbędą się również panele dyskusyjne z udziałem twórców, publiczności oraz psychologa.

 

Event będzie trwał od godziny 14:00 do godziny 21:30

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Lato z Tiktokerami
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/