LANY “MALIBU NIGHTS” WORLD TOUR

LANY “MALIBU NIGHTS” WORLD TOUR

LANY MALIBU NIGHTS WORLD TOUR! Zespół już 20 lutego wystąpi w warszawskiej Proximie. Jako support pojawi się Lovelytheband. LANY bilety na koncert już w sprzedaży. 

LANY timing*

  • 18:00 Wejście
  • 19:00 Lovelytheband
  • 20:00 LANY

 * Uwaga: wszystkie godziny są przybliżone i mogą ulec zmianie.

 

LANY - w składzie: Paul Klein, Jake Goss i Les Priest - ogłaszają trasę koncertową "Malibu Nights" która rozpocznie się w 2019 roku i zostanie wyprodukowana przez Live Nation. Trasa obejmie ponad 75 koncertów w Ameryce Północnej, Europie, Wielkiej Brytanii, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii i Azji. Trasa będzie promowała drugi album zespołu, Malibu Nights, który został wydany 5 października nakładem Interscope. Los Angeles Times o albumie: Dopracowany i delikatny album, całkowicie nowoczesnego zespołu, który trafi we wszystkie trendy 2018 roku.

 

Malibu Nights to kontynuacja debiutanckiego albumu zespołu, który został wydany w 2017 r. i wspiął się na sam szczyt listy Billboard Top Rock Albums. Zespół z głównym singlem "Thru These Tears" promującym ich płytę wystąpił w takich programach jak "The Late Late Show" z udziałem Jamesa Cordena czy The TODAY Show. Utwór został doceniony przez krytyków muzycznych, a TIME Magazine nazwał go jedną z "5 piosenek, które musisz wysłuchać w tym tygodniu." Zespół w ramach promocji albumu, zagrał kilka koncertów w Ameryce co zaowocowało m.in. dwoma wyprzedanymi występami w Hollywood Palladium, z czego pierwszy z nich wyprzedał się w zaledwie 10 minut.

 

LANY to trio pochodzące z Los Angeles, w skład którego wchodzą Paul Klein (fortepian, gitara), Les Priest (instrumenty klawiszowe, gitara), Jake Goss (perkusja). Zespół powstał w Nashville w 2014 roku, a po przeprowadzce do Los Angeles wydali swoje pierwsze utwory. LANY ruszył w niesamowitą trasę koncertową po całym świecie i zagrała ponad 350 koncertów. W 2017 roku zespół wydał swój debiutancki album, który wspiął się na szczyt listy Billboard Top Rock Albums. Muzyka zespołu LANY w serwisach streamingowych została odtworzona ponad milion razy, a zespół wyprzedaje kolejne koncerty na całym świecie.

 

W 2018 roku zespół wydał kolejny album, który promowali podczas wielu amerykańskich festiwali (Coachella, Governors Ball czy Bonnaroo) zbierając kolejne, pochlebne recenzje od krytyków muzycznych. "The Best Stage Presence" czy  "out-of-this-world" to tylko niektóre z określeń, które pojawiły się na temat ich występów, m.in. w magazynie Rolling Stone.

Album ‘’Malibu Nights’’ to płyta wypełniona euforycznymi utworami, w której radosny pop łączy się z delikatnymi balladami.

LANY bilety

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

  • Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)

  • Limit na jedną kartę kredytową,

  • Limit dla jednego Użytkownika.

Limit biletów wynosi 8 sztuk.

 

Regulamin imprezy dostępny TUTAJ

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Pilickiej 4, 02-629 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

 

Lany koncert Warszawa - 20.02.2019, Proxima. LANY koncerty 2019, LANY w Polsce.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

LANY “MALIBU NIGHTS” WORLD TOUR
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/