Jacob Lee

Jacob Lee

SPRAWDŹ BILETY

Australijska sensacja R&B Jacob Lee nareszcie w Polsce! Artysta wystąpi 16 marca 2023 roku w warszawskiej Hydrozagadce. Jacob Lee bilety na koncert już w sprzedaży.

Jacob Lee koncert w Warszawie 2023

Jacob Lee to 27-letni artysta tworzący muzykę z pogranicza popu i R&B. Sukcesy płyt ,,Philosophy” oraz ,,Conscience” pozwoliły mu zgromadzić na koncie ponad 270 milionów streamów na YouTube, 210 milionów na Spotify, a także wyprzedane trasy koncertowe na całym świecie. Do wszystkiego doszedł niezależnie: bez wsparcia wytwórni, managementu, ani agencji bookingowej. 16 marca 2023 roku artysta odwiedzi Warszawę w ramach europejskiego tournée. Trasa odbędzie się pod hasłem ,,Lowly Lyricist”, które jest jednocześnie tytułem będącego na ukończeniu 3. studyjnego albumu Jacoba Lee. Polska publiczność może być zatem jedną z pierwszych, która usłyszy na żywo ten premierowy materiał.

 

The Brag określa Jacoba Lee jako „jednego z największych artystów w Australii, o którym nigdy nie słyszeliście”. Zadebiutował on w 2014 roku w australijskiej edycji programu The Voice, gdzie występował pod czujnym okiem will.i.ama z The Black Eyed Peas. Pojawił się również w lokalnym X Factor. Jacob Lee uznał jednak, że talent shows nie są dla niego i od tego czasu wypuścił kilka niezależnych wydawnictw, które zostały świetnie przyjęte zarówno przez krytyków, jak i fanów. Jego pierwszy album długogrający „Philosophy” ukazał się w 2019 roku i znalazły się na nim takie hity jak „I Belong to You” czy „Demons”. Następnie Jacob sukcesywnie wydawał utwory, które złożyły się na jego drugi album studyjny - „Conscience”.

16 marca 2023 roku Jacob Lee zagra koncert w stołecznym klubie Hydrozagadka.

 

TIMETABLE

  • 19:00 - doors
  • 20:00 - support (TBA)
  • 21:00 - Jacob Lee

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Jacob Lee
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Jacob Lee BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/