Gwiazdy w Parku: Ralph Kaminski + Sonbir + Good Omen

Gwiazdy w Parku: Ralph Kaminski + Sonbir + Good Omen

SPRAWDŹ BILETY

Ralph Kaminski, Sonbir i Good Omen w Obornikach Wielkopolskich! Po raz drugi Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza w środku lata do na koncert "Gwiazdy w Parku", który odbędzie się 13 sierpnia. Ralph Kaminski, Sonbir i Good Omen w Obornikach Wielkopolskich bilety na koncert już dostępne.

Gwiazdy w Parku: Ralph Kaminski + Sonbir + Good Omen

Ralph Kaminski

Artysta, o którym w ostatnich latach nie przestaje być głośno. Urodzony w 1990 roku w Jaśle piosenkarz wykonuje utwory z pogranicza alternatywnego popu. Obornicki koncert jest jednym z przystanków letniej trasy zwanej od jednej z piosenek "Bal u Rafała", w ramach której artysta wykonuje nowe i starsze autorskie utwory.

 

Sonbir

Czterech młodych chłopaków z Żywca, grających współczesnego indie rocka z nieczęsto spotykanym zaangażowaniem. Mają już na swoim koncie nominację do nagrody muzycznej Fryderyk 2020 w kategorii Album Roku za płytę "Głodny".

 

Roxana Tutaj i zespół Good Omen

Wielkopolski młody zespół, który od kilku lat koncertuje z własnym autorskim repertuarem. Ich każdy utwór to inne emocje i inna historia raz pobudzająca wyobraźnię a kiedy indziej przypominająca o prozie życia. W każdym z utworów czuć jednak rock'n'rollowy puls.

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Gwiazdy w Parku: Ralph Kaminski + Sonbir + Good Omen
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Gwiazdy w Parku: Ralph Kaminski + Sonbir + Good Omen BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/