Giant Rooks

Giant Rooks

ZMIANA DATY Z uwagi na trudną sytuację panującą na świecie związaną z epidemią COVID-19 i wprowadzonymi w całej Europie restrykcjami, cała europejska trasa Giant Rooks zostaje przeniesiona. Dotyczy to także koncertu zespołu w warszawskiej Hydrozagadce. Nowa data koncertu to 15.06.2022. Zakupione bilety zachowują ważność w nowym terminie. 

 

Giant Rooks w Polsce! Koncert odbędzie się 15 czerwca 2022 roku w klubie Hydrozagadka w Warszawie w ramach trasy Rookery Tour. Giant Rooks bilety na koncert w Warszawie.

 

Zespół Giant Rooks powstał w 2014 roku w Hamm w Niemczech. Ich twórczość to alternatywny pop i indie rock, łączący brzmienia folku i elektroniki. Ich chwytliwe utwory i taneczne refreny sprawiają, że nie można przejść obok tego zespołu obojętnie.

 

Na dorobek muzyczny Giant Rooks składają się do tej pory trzy EPki – The Time Are Bursting the Lines, New Estate oraz Wild Stare, jednak zespół już miał okazję wystąpić na wielu prestiżowych festiwalach takich jak: Lollapalooza, The Great Escape Festival czy Rock am Ring.

Giant Rooks skład zespołu

  • Fredric Rabe (wokal, gitara, perkusja, syntezator),
  • Finn Schwieters (gitara),
  • Luca Gottner (gitara basowa),
  • Finn Thomas (perkusja),
  • Jonathan Wischniowski (pianino, syntezator).

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Giant Rooks
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/