Drab Majesty + Body of Light
Drab Majesty + Body of Light

Drab Majesty + Body of Light

Drab Majesty w Polsce! Zapraszamy Was na koncerty do Poznania i Warszawy. Amerykanie wracają do Polski po prawie 2 latach, a supportować ich będzie Body of Light! Drab Majesty bilety już w sprzedaży.

Drab Majesty koncerty

Drab Majesty koncertował m.in. z takimi artystami jak Psychic TV, Clan of Xymox, The Frozen Autumn, Prayers czy King Dude. 12 lipca 2019 ukaże się najnowszy album grupy „Modern Mirror”, który będzie promowany na nadchodzącej trasie, w tym również na koncertach Drab Majesty w Warszawie i Poznaniu

Ograniczenia wiekowe

  • Wstęp na koncert dla małoletnich powyżej 16 roku życia  - tylko za pisemną zgodą rodzica. Wzór zgody dostępny TUTAJ 

  • Małoletni poniżej 16 roku życia - wymagana obecność pełnoletniego opiekuna

O Drab Majesty

Drab Majesty jest solowym projektem Deb DeMure’a, androgynicznego alter ego amerykańskiego muzyka Andrew Clinco.

 

Muzyka Drab Majesty to elokwentne połączenie klasycznego new wave'a lat 80-tych i wczesnego 4AD z futurystyczną oryginalnością. Dzięki kombinacji pogłosu zalanych gitar, synthowej linii basu, charakterystycznych wokali i rytmicznych uderzeń w perkusję, ten projekt zupełnie odbiega od dotychczasowych dokonań muzycznych Clinco, jako perkusisty Marriages czy Black Mare.

 

 pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Drab Majesty + Body of Light
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/