Cleo
Cleo
Cleo

Cleo

SPRAWDŹ BILETY

Cleo w trasie koncertowej! Zapraszamy na koncerty jednej z najpopularniejszych polskich wokalistek. Cleo bilety na koncerty już w sprzedaży!

Cleo koncerty 2022

Bilety na letnie koncerty (poza Toruniem i Sopotem)

  • Bilet VIP: obejmuje spotkanie z Cleo, autograf, zdjęcie i płytę artystki z dedykacją
  • Dzieci do 5 roku życia - bezpłatnie bez przypisanego miejsca na kolanach rodziców

Zmiany dat:

  • Kołobrzeg 05.08.2022 - wydarzenie odbędzie się o godzinie 20:00 (pierwotna godzina: 21:00), miejsce oraz data bez zmian

Bilety Toruń

Bilety ulgowe przysługują dzieciom do 12. roku włącznie.

 

Bilet Meet & Greet VIP zapewnia:

- najlepsze miejsce na widowni,

- spotkanie z Cleo,

- zdjęcie z Cleo,

- upominek – niespodziankę,

- voucher ze zniżką na wszystkie wydarzenia organizowane przez Adria Art.

 

  • Osoby w wieku 16 i 17 lat mogą wejść na koncert samodzielnie, ale z oświadczeniem od rodzica lub opiekuna prawnego.
  • Osoby poniżej 16. roku życia na koncert mogą wejść wyłącznie w towarzystwie rodzica lub opiekuna prawnego.

 

Opiekunowie osób nieletnich mogą kupić bilet do sektora Meet & Greet VIP w obniżonej cenie - wyłącznie po opłaceniu rezerwacji za bilet w pełnej cenie i tylko poprzez kontakt z organizatorem: rezerwacje@adria-art.pl, tel. 605 555 676.

O Cleo

Cleo – wokalistka, autorka tekstów, malarka, projektantka. Dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem, królowa YouTube i pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej. Kształtowała swój wokal w kierunku muzyki: soul, gospel, r’n’b, funk i hip hop, fascynując się wielkimi divami światowej sceny – Arethą Franklin, Whitney Houston, Patti LaBelle, Chaką Khan, Lauryn Hill.

 

Odkryta przez Donatana wydała w 2013 roku singiel "MY SŁOWIANIE", który stał się jednym z największych hitów radiowych, został wyświetlony na kanale YouTube łącznie w różnych wersjach ponad 100 milionów razy i stał się Cyfrową piosenką roku 2014. Cleo w roku 2014 reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji, a jej występ uważany jest za jeden z lepszych i barwniejszych epizodów Eurowizji.

 

Wydana rok później płyta HIPER/CHIMERA uzyskała status potrójnej platyny. Cleo jest najpopularniejszą Polską wokalistką w sieci, jej profile społecznościowe zgromadziły ponad półtora miliona fanów, a jej teledyski na YouTube wyświetlono około 300 milionów razy. W 2016 roku Cleo wydała swój drugi album BASTET, który już przed trafieniem do sklepów na etapie przedsprzedaży uzyskał wyróżnienie złotej płyty, a po kilku miesiącach podwójnej platyny. Pierwszy singiel z płyty "Zabiorę Nas" uzyskał najwyższy status diamentowego singla oraz Cyfrowej Piosenki roku 2016.

 

W 2018 roku Cleo rozpoczęła prace nad swoim trzecim albumem, pierwszym singlem z płyty został przebój "Łowcy Gwiazd", który cztery miesiące po premierze osiągnął czterdzieści milionów wyświetleń

 

Potencjał artystyczny Cleo przez ostatni rok wzrósł, wyświetlenia jej piosenek na YouTube przekraczają 90 mln ("Za krokiem krok"). Wydana w 2020 roku płyta Super Nova zawiera piosenkę "Kocham", która w ciągu zaledwie 3 miesięcy osiągnęła 6 mln wyświetleń!

 

 

pokaż więcej... zwiń

Cleo BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/