BNXN FKA (BUJU) LIVE IN POLAND

BNXN FKA (BUJU) LIVE IN POLAND

SPRAWDŹ BILETY

BNXN FKA (BUJU) w Warszawie! Zapraszamy na koncert już 16 lipca do klubu Bank. BNXN FKA (BUJU) bilety już w sprzedaży.

BNXN FKA (BUJU) koncert gwiazdy afro-fusion

Buju (Bnxn), Daniel Benson jest nigeryjskim piosenkarzem, autorem tekstów i producentem płyt, tworzącym w gatunku afro-fusion. Z pomocą mediów społecznościowych Buju po raz pierwszy zyskał popularność po tym, jak skłonił publiczność do oznaczenia Zlatana Ibile w zamieszczonym przez niego freestyle wideo, aby ten mógł dać mu darmową zwrotkę.

 

Po viralowym teledysku ze wzmianką Zlatana, Buju podpisał kontrakt z wytwórnią „Spacemanship” Burna Boya. Remiks jego singla „L’enu” z udziałem Burna Boya był używany jako rozpoczynający hymn artysty. Bnxn pojawił się także w „Feelings” Ladipoe. Buju zdobył nagrodę City People Entertainment Awards i zyskał tytuł objawienia roku 2020, a rok później jego współpraca z Wizkidem nad piosenką „Mood” przyniosła mu pierwsze miejsce na brytyjskiej liście Afrobeats Singles Chart.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

BNXN FKA (BUJU) LIVE IN POLAND
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

BNXN FKA (BUJU) LIVE IN POLAND BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/