ABBA FOREVER - Jan Gałach & Friends

ABBA FOREVER - Jan Gałach & Friends

SPRAWDŹ BILETY

ABBA FOREVER - przeboje szwedzkiej supergrupy w Starym Klasztorze! Miłośników nieśmiertelnych przebojów zespołu ABBA zapraszamy 22 września do Sali Witrażowej w Starym Klasztorze na  koncert ABBA FOREVER w wykonaniu znakomitego zespołu Jan Gałach & Friends. ABBA FOREVER bilety już w sprzedaży.

O projekcie ABBA FOREVER

ABBA FOREVER  to projekt, który zrodził się z pasji do muzyki i sentymentu do brzmień z minionych epok. Ośmiu znakomitych muzyków - w tym polska śmietanka bluesowego grania - rzuciło sobie wyzwanie aby przypomnieć publice największe utwory z lat '70 oraz '80. Aby jednak nie było zbyt pretensjonalnie, postanowili zrobić to w odświeżonej formie, właśnie z nutką rockowo-bluesowego grania, tak dobrze przez nich znaną. Tak o to powstało nadzwyczajne wydarzenie, które do tej pory nie miało miejsca na polskiej scenie muzycznej. Artyści nie ograniczają się do odtwarzania piosenek, tak dobrze wszystkim znanym - lecz właśnie ukazują je w nowej formie, wkomponowując charakterystyczne brzmienia tychże muzyków, dzięki czemu piosenki zyskują nowe życie. Niemniej niech nazwa projektu nie będzie myląca. Oprócz utworów zespołu ABBA, muzycy zabiorą widzów w zachwycającą podróż do minionych lat. "Footlose", "I had the time of my life" to tylko niektóre piosenki wpisane do repertuaru tego wydarzenia. 

 

A zespół jest wyborny: 

  • Jan Gałach (skrzypce) - doskonale znany śląski multiinstrumentalista i pomysłodawca tego całego zamieszania. Jego wszechstronność i brak możliwości zaszufladkowania widać w zespołach, w których gra Jan Gałach Band, Czarny Pies czy solowy projekt wokalisty zespołu Dżem - Maćka Balcara. 
  • Jacek Jaguś (gitara) -  polski wokalista i gitarzysta bluesowy. Członek i współzałożyciel grupy J.J. Band. 
  • Andrzej Stagraczyński (bas) - znakomity basista. Koncertował z wieloma muzykami w kraju i za granicą, m.in.: Stare Dobre Małżeństwo, Alicja Janosz, HooDoo Band, JJ BAND. 
  • Damian Szewczyk (wokale) - fantastyczny, wrocławski wokalista, występuje w zespole Leszka Cichońskiego. 
  • Bartek Niebielecki (perkusja) - perkusista, multiinstrumentalista, muzyk sesyjny, współzałożyciel zespołu HooDoo Band, współpracował z Anitą Lipnicką. 
  • Wojtek Królikowski (klawisze) - pianista, muzyk sesyjny, magister sztuki. Współpracował z takimi artystami jak: Muniek Staszczyk, Dziani Szmidt czy Grażyna Brodzińska. 
  • Sandra Rusin (wokale) - niebywały głos i brzmienie, uczestniczka piątej edycji The Voice of Poland. 
  • Marta Fedyniszyn (voc) - absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach, uczestniczka the Voice of Poland, należąca do młodego pokolenia wokalistów śląskich.

Jan Gałach

Autor tego niezwykłego przedsięwzięcia JAN GAŁACH to buntownik ze skrzypcami, który mimo szczenięcego wieku, jak na standardy światka muzycznego, w którym się obraca, ma już silną i zasłużoną pozycję. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. W wieku 7 lat rozpoczął naukę w szkole muzycznej. W wieku 15 lat zaczął uczęszczać na warsztaty bluesowe organizowane w klubie Leśniczówka. Multiinstrumentalista grający przede wszystkim na skrzypcach, ale równie dobrze radzi sobie z cajonem czy gitarą. Kompozytor i aranżer. Może się pochwalić współpracą z największymi w Polsce, m.in.: Dżem, Martyna Jakubowicz, 4 Szmery, Leszek Winder, Jan Kyks Skrzek, Organek, Sebastian Riedel czy z Kasą Chorych. Od 2014 na stałe nawiązał współpracę z Maciejem Balcarem. W 2011 roku założył swój własny zespół Jan Gałach Band. Ma intrygujący talent aranżowania środowiska charakterystycznego dla muzyki bluesowej, jako podłoża i fundamentu dla rockowo-folkowych improwizacji. Pojęcie bluesa w przypadku skrzypka jest trochę zbyt ogólne i niekompletne, gdyż chodzi tutaj o gałachowy blues, odznaczający się charakterystycznym brzmieniem i barwą jemu przypisaną. Jan Gałach od wielu lat jest uważany  za najlepszego młodego elektrycznego skrzypka w polskim bluesie. Już od kilku lat jest nagradzany tytułem najlepszego multiinstrumentalisty wg magazynu "Twój blues" - i z tym trudno się nie zgodzić. 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

ABBA FOREVER - Jan Gałach & Friends
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

ABBA FOREVER - Jan Gałach & Friends BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/