Sonia Bohosiewicz koncert "10 sekretów Marilyn Monroe"

Sonia Bohosiewicz koncert "10 sekretów Marilyn Monroe"

Sonia Bohosiewicz koncert "10 sekretów Marilyn Monroe" w Krakowie! Zapraszamy już 27 listopada do Nowohuckiego Centrum Kultury. Sonia Bohosiewicz koncert "10 sekretów Marilyn Monroe" bilety już w sprzedaży.

Sonia Bohosiewicz koncert "10 sekretów Marilyn Monroe"

Oczywiście wiecie, że była najsłynniejszą blondynką świata, symbolem seksu, ikoną, najjaśniejszą z hollywoodzkich gwiazd, że prawdopodobnie popełniła samobójstwo, że śpiewała prezydentowi Kennedy'emu Happy Birthday, że prawdopodobnie była jego kochanką, że w ogóle miała facetów na pęczki, że tak pięknie podmuch wiatru unosił jej sukienkę, że miała najpiękniejszy uśmiech świata, że.

 

Wielu rzeczy jednak o niej nie wiecie.

 

Sekrety wielkiej gwiazdy opowiedziane i wyśpiewane przez Sonię Bohosiewicz. Marilyn Monroe i Sonia Bohosiewicz - jakich jeszcze nie znacie.

 

W repertuarze utwory Marilyn Monroe, Elli Fitzgerald czy Franka Sinatry, w tym piosenki znane publiczności z filmu Janusza Majewskiego "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy", m.in. "I Wanna Be Loved by You", "On the Sunny Side of the Street", "New York, New York", "I've Got You Under My Skin" czy "I'm Beginning to See the Light".

 

Zespół w składzie:

  • Fabian Włodarek - fortepian
  • Michał Walczak - gitara
  • Piotr Górka - kontrabas
  • Frank Parker - perkusja

Sonia Bohosiewicz - informacje o artystce

Sonia Bohosiewicz - kobieta z temperamentem i tajemniczym blaskiem w oku. Jej rola filmowa w "Excentrykach" (związana właśnie ze śpiewaniem) zdobyła uznanie czołówki polskich jazzmanów. Podczas koncertu usłyszą Państwo m.in. tytułowy utwór: "On the Sunny Side of the Street".

 

Z okazji swoich urodzin, 9 grudnia 2020 r., zaprezentowała singiel "My Heart Belongs To Daddy" promujący album "10 sekretów MM", który ukazał się nakładem Wydawnictwa Agora 8.03.2021 r.

 

"Kiedy rozpoczęłam swoją filmową przygodę na planie filmu Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy w reż. Janusza Majewskiego, spotkałam się z jazzem oraz z panem Wojciechem Karolakiem. Od tego czasu nie myślałam o niczym innym tylko jak śpiewać jazz i znowu spotkać pana Wojtka.

 

Marzenie o śpiewaniu jazzu połączyło się w czasie z fascynacją Marilyn Monroe, aktorką, kobietą, ikoną (.). Spod perfekcyjnie umalowanych czerwonych ust, falującej od podmuchu metra sukienki, kokieteryjnie przytrzymywanej na udach, spod seksownie zmrużonych powiek ukazał mi się

obraz kobiety niezwykle silnej, niezależnej a jednocześnie skrzywdzonej i samotnej.

 

I tak powstał mój własny koncert, który zatytułowałam 10 sekretów Marilyn Monroe. Zagrałam już w całej Polsce co najmniej sto razy. Album był konsekwencją koncertów i znowu mogłam - na moje szczęście - spotkać się z panem Wojciechem, który gościnnie wystąpił na płycie.

 

Premierę singla zaplanowaliśmy na 9. grudnia - w moje urodziny, premierę płyty na 8. marca - w Dzień Kobiet. W pierwszym przypadku to prezent dla mnie, w drugim dla wszystkich, którzy kochają jazz, Marilyn Monroe i pana Wojciecha Karolaka".

 

- Sonia Bohosiewicz

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Sonia Bohosiewicz koncert "10 sekretów Marilyn Monroe"
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/