I milczeć i śpiewać. Piosenki z wierszy Tadeusza Różewicza
I milczeć i śpiewać. Piosenki z wierszy Tadeusza Różewicza

I milczeć i śpiewać. Piosenki z wierszy Tadeusza Różewicza

Koncert I milczeć, i śpiewać. Piosenki z wierszy Tadeusza Różewicza to projekt muzyczny będący efektem obchodów Roku Tadeusza Różewicza. Przedstawiciele różnych scen, gatunków i pokoleń spotykają się żeby tekstom Różewicza przyjrzeć się raz jeszcze. To projekt, który podkreśla anty-pomnikowość Różewicza i przypomniana, że poezję interpretować można różnie, nie tylko z zadumą i smutkiem. Zapraszamy już 22 listopada do ICE Kraków Congress Centre. I milczeć, i śpiewać. Piosenki z wierszy Tadeusza Różewicza bilety już w sprzedaży.

I milczeć i śpiewać. Piosenki z wierszy Tadeusza Różewicza koncert w Krakowie

Wśród artystów zaproszonych do udziału w przedsięwzięciu znaleźli się Kapela ze Wsi Warszawa, Pablopavo i Ludziki, Morświn Kirszenbaum oraz Imiela/Suchar, którzy wybrali wiersze, fragmenty dramatów poety i zinterpretowali je po swojemu. W rezultacie powstało kilkanaście bardzo różnych utworów, pozwalających dostrzec coś nowego w tekstach, które teoretycznie wszyscy dobrze już znamy. Do wspomnianych artystów dołączy również  Karolina Cicha z zespołem, która kilka lat temu również poświęciła Tadeuszowi Różewiczowi cały album – Różewicz in memoriam. List do ludożerców.

 

Koncert jest częścią Open Eyes Art Festival - cyklu wydarzeń artystycznych będący komplementarną częścią Kongresu Open Eyes Economy Summit.

 

Organizatorami Open Eyes Art Festival są: Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej, Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, Nowohuckie Centrum Kultury oraz Agencja Artystyczna GAP.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

I milczeć i śpiewać. Piosenki z wierszy Tadeusza Różewicza
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/