Krakowscy artyści Ukrainie - koncert charytatywny w ICE

Krakowscy artyści Ukrainie - koncert charytatywny w ICE

W obliczu wojennej tragedii jaka rozgrywa się na Ukrainie, świat muzyczny i artystyczny nie pozostaje obojętny. Już 30 marca w sali audytoryjnej im. Krzysztofa Pendereckiego w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się wielki koncert charytatywny „Krakowscy artyści Ukrainie”. Całość pozyskanych środków finansowych ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczona na zakup środków medycznych i opatrunkowych dla szpitala w oblężonym Kijowie. Krakowscy artyści Ukrainie bilety na koncert charytatywny w ICE już dostępne.

O koncercie Krakowscy artyści Ukrainie

W koncercie wezmą udział najbardziej znani, związani od wielu lat z Krakowem muzycy, śpiewający aktorzy, wybitne osobowości miasta.

 

Podczas tego wyjątkowego wieczoru na scenie zaprezentują się: Andrzej Sikorowski, Jacek Wójcicki, zespół KROKE, Marcin Daniec, zespół Skaldowie, Anna Dymna, Marta Bizoń, Beata Rybotycka, Andrzej Grabowski, Lidia Jazgar, Katarzyna Jamróz, Łukasz Rybarski.

 

Oprawę muzyczną zapewni zespół muzyczny w składzie: Konrad Mastyło, Michał Braszak, Michał Chytrzyński, Ryszard Brączek, Jacek Królik. Koncert reżyseruje i poprowadzi Rafał Jędrzejczak.

 

Organizatorami koncertu są: Fundacja Piotra Pogona DRABINA oraz Miasto Kraków, KBF operator Centrum Kongresowego ICE Kraków. 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Krakowscy artyści Ukrainie - koncert charytatywny w ICE
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/