Mazowsze - koncert walentynkowy (gość DeMono)

Mazowsze - koncert walentynkowy (gość DeMono)

Zapraszamy na koncert walentynkowy Mazowsze, który odbędzie się w lutym w Otrębusach. Jako gość specjalny wystąpi zespół DeMono. Koncert walentynkowy Mazowsze bilety już dostępne. 

Koncert Walentynkowy 

Koncert z okazji święta zakochanych na stałe wpisał się już w kalendarz wydarzeń artystycznych Sali Widowiskowej zespołu „Mazowsze”. W tym roku zapraszamy publiczność na niepowtarzalny koncert walentynkowy z gościnnym udziałem zespołu De Mono. Wydarzenie to jest ciekawą propozycją zarówno dla fanów „Mazowsza”, jak i dla tych, którzy chcą posłuchać największych hitów De Mono granych w polskich rozgłośniach radiowych nieprzerwanie od przeszło 30 lat.

Zespół De Mono

De Mono to jeden z najbardziej znanych zespołów muzycznych w Polsce. Jego repertuar to przede wszystkim cudowne ballady i wielkie hity takie jak „Póki na to czas”, „Kochać Inaczej”, „Moje Miasto Nocą” czy „Zostańmy sami”.

 

Podczas koncertu zaprezentowane zostaną utwory w aranżacji na orkiestrę symfoniczną, które znalazły się na płycie „De Mono Symfonicznie”. Płyta została pozytywnie przyjęta zarówno przez fanów charakterystycznego głosu Andrzeja Krzywego jak również tych, którzy cenią ciekawe orkiestrowe aranżacje polskich przebojów. 

Program koncertu

Program koncertu można podzielić na trzy części. Usłyszymy „Mazowsze” w swoim ludowym repertuarze, De Mono solo oraz wspólne wykonania obu zespołów. Artyści „Mazowsza” zaśpiewają z Andrzejem Krzywym tytułowe „Prosto w serce” a nasz Gość wykona wspólnie z Zespołem mazowszańskie utwory „Dziura w desce” oraz słynnego „Furmana”. Na scenie pojawi się także balet „Mazowsza”, który zaprezentuje zarówno mazowszańskie choreografie, jak również zupełnie nowe układy przygotowane przez kierownika baletu Wiolettę Milczuk. 

 

Przed nami wyjątkowy wieczór z efektownymi, nastrojowymi utworami. Wszechstronne „Mazowsze” pod kierownictwem Maestro Jacka Bonieckiego, po raz kolejny zaskakuje pomysłem muzycznym na koncert specjalny.

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Mazowsze - koncert walentynkowy (gość DeMono)
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/