Jacek Cygan - Odnawiam duszę

Jacek Cygan - Odnawiam duszę

SPRAWDŹ BILETY

Zapraszamy na wyjątkowy cykl koncertów Jacek Cygan - Odnawiam duszę, podczas których usłyszymy wspaniałe przeboje,  jednego z czołowych polskich autorów.  Jacek Cygan - Odnawiam duszę bilety na koncerty już w sprzedaży!

O koncertach Jacka Cygana Odnawiam duszę

„Muzyka to jest życie, to są emocje, to jest miłość”! – mówi Jacek Cygan, zapraszając na wyjątkowy cykl koncertów zatytułowany „Odnawiam duszę”.

 

Czas wyruszyć w niezwykłą podróż przez piosenki jednego z czołowych polskich autorów. Artysta obiecuje odkrywanie tajemnic zaszytych w jego tekstach, śmiech oraz łzy wzruszenia, a wszystko to w doskonałej oprawie muzycznej i w wykonaniu wokalistek i wokalistów, którzy o piosenkach Jacka Cygana wiedzą chyba wszystko!

 

„Artyści przemierzają setki kilometrów, by ODNAWIAĆ DUSZE, a ja wierzę, że podczas naszych spotkań z publicznością dzieje się to ze wzajemnością”! – opowiada Jacek Cygan.

 

Na koncertach nie zabraknie największych przebojów w wykonaniu Jacka Wójcickiego, Beaty Rybotyckiej, Grzegorza Skawińskiego i innych. Zadbają o nasze dusze w Krakowie, Bydgoszczy, Łodzi i Poznaniu.

Odpłyńmy wspólnie w świat piosenek Jacka Cygana i dajmy ponieść się dźwiękom towarzyszącego artystom Kameleon Quintet pk. Radosława Labahuy.

Podczas koncertu wystąpią: Jacek Cygan, Grzegorz Skawiński, Jacek Wójcicki, Beata Rybotycka, Kamila Klimczak i inni.

Terminy koncertów Jacka Cygana Odnawiam duszę w Łodzi, Krakowie, Toruniu i Gdańsku

 

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/