Gwiazdo świeć, kolędo leć

Gwiazdo świeć, kolędo leć

Zapraszamy na muzyczną podróż do krainy najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu Alicji Majewskiej, Olgi Bończyk, Łukasza Zagrobelnego i Włodzimierza Korcza. Gwiazdo świeć, kolędo leć bilety na koncerty już w sprzedaży.

Gwiazdo świeć, kolędo leć program koncertu

W programie koncertu usłyszmy znane i uwielbiane utwory, takie jak: "Dzisiaj w Betlejem", "Bracia patrzcie jeno", czy "Pójdźmy wszyscy do stajenki". Zabrzmią również przebojowe kompozycje Włodzimierza Korcza z tekstami Wojciecha Młynarskiego, Magdy Czapińskiej, Wojciecha Kejne oraz Ernesta Brylla w trzygłosowych opracowaniach.

 

Koncert grany jest nieprzerwanie od prawie trzydziestu lat również na scenach wyjazdowych w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Niemczech, Francji i Hiszpanii.

 

Zapraszamy na świąteczny koncert pełen radości, optymizmu, w którym znajdzie się również miejsce na refleksję.

Gwiazdo świeć, kolędo leć płyta

Od 1987 roku przez cztery kolejne lata powstawały programy telewizyjne, których niepodważalny sukces zaowocował wydaniem płyty Kolędy w Teatrze Stu. Płyta ta została zrealizowana przy współpracy znakomitych polskich wykonawców: Alicji Majewskiej, Haliny Frąckowiak i Andrzeja Zauchy. Reedycja płyty z tym samym materiałem została nagrana w składzie: Olga Bończyk, Alicja Majewska i Zbigniew Wodecki

Gwiazdo świeć, kolędo leć koncerty

  • Olsztyn - 21.12.2021, Auditorium Maximum
  • Kalisz - 28.12.2021, Aula UAM

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Gwiazdo świeć, kolędo leć
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/