Grzegorz Turnau "Kiedyś nadejdzie taki dzień"

Grzegorz Turnau "Kiedyś nadejdzie taki dzień"

Grzegorz Turnau wystąpi w Częstochowie! Zapraszamy na wyjątkowy koncert z udziałem Orkiestry Filharmonii Częstochowskiej "Kiedyś nadejdzie taki dzień", który odbędzie się 25 listopada 2022 w Filharmonii Częstochowskiej. Grzegorz Turnau Częstochowa bilety już w sprzedaży!

Grzegorz Turnau i Orkiestra Filharmonii Częstochowskiej "Kiedyś nadejdzie taki dzień"

Zapraszamy na spotkanie ze wspaniałym krakowskim wokalistą, kompozytorem i pianistą – Grzegorzem Turnauem, któremu niezmiennie towarzyszyć będą wyśmienici instrumentaliści. Obój Pędziałka, perkusja Konrada i bas Kubiszyna to nieodzowny koloryt muzyczny utworów, które tym razem wybrzmią w zupełnie nowych, orkiestrowych aranżacjach. Artystom na scenie towarzyszyć będzie bowiem Orkiestra Filharmonii Częstochowskiej pod dyrekcją Adama Klocka. Wieczór będzie podróżą przez wszystkie albumy artysty. Wykonane zostaną zarówno te utwory, których melodie wybrzmiewają nam w głowie wraz z momentem wypowiedzenia na głos nazwiska „Turnau”, ale także takie, które (niesłusznie) pozostają na dalszych miejscach playlisty z piosenkami autora Brackiej.

 

Orkiestra Filharmonii Częstochowskiej
Adam Klocek – dyrygent
Grzegorz Turnau – fortepian, śpiew
Mariusz Pędziałek – obój, rożek angielski
Leszek Szczerba – saksofony
Robert Kubiszyn – gitara basowa
Cezary Konrad – perkusja

 

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/