Gitarowe Zaduszki: Wroclove Guitar Top 2022

Gitarowe Zaduszki: Wroclove Guitar Top 2022

3 listopada w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze wspominać będziemy zmarłych Mistrzów Gitary, którzy złotymi zgłoskami zapisali się w historii muzyki. Wroclove Guitar Top bilety już dostępne. 

Wroclove Guitar Top 2022

Jimi Hendrix, Eddie Van Halen, B.B. King, Chuck Berry, Peter Green, Django Reindhardt, Joe Pass, Gary Moore, Stevie Ray Vaughan, Prince, Jack Bruce, Dusty Hill . Krzysztof Klenczon, Tadeusz Nalepa, Marek Jackowski, Andrzej Nowak i inni Wielcy Nieobecni, będą bohaterami Gitarowych Zaduszek w Starym Klasztorze. Wspomnimy też gitarzystów Barta

Sosnowskiego i Jacka "Budynia" Szymkiewicza z zespołu Pogodno, którzy jeszcze niedawno występowali na scenie Starego Klasztoru.

 

Legendarne utwory Mistrzów Gitary zagrają czołowi wrocławscy gitarzyści - Alek Mrożek, Artur Lesicki, Marek Pająk, Hubert Radoszko, Marek “Stingu” Popów oraz WrocLove Band w składzie: Jacek Berg - key, Sebastian Ragiel - bass, Michał Bednarz - dr.

 

Śpiewać będą - Adeama Walkowiak, Damian Szewczyk oraz Wojtek "Cieniu" Lechończak. Szykuje się długi wieczór gitarowych wspomnień.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Gitarowe Zaduszki: Wroclove Guitar Top 2022
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/