Wojtek Mazolewski Quintet – Tour 2022
Wojtek Mazolewski Quintet – Tour 2022
Wojtek Mazolewski Quintet – Tour 2022
Wojtek Mazolewski Quintet – Tour 2022
Wojtek Mazolewski Quintet – Tour 2022
Wojtek Mazolewski Quintet – Tour 2022

Wojtek Mazolewski Quintet – Tour 2022

SPRAWDŹ BILETY

ZMIANA TERMINÓW Koncerty, które miały odbyć się 2 października w krakowskim Studiu i 22 października w łódzkiej Wytwórni zostają przeniesione. Więcej informacji wkrótce

 

Musicie to zobaczyć! Musicie to usłyszeć! Wyjątkowa trasa WMQ już jesienią. Zapraszamy na Wojtek Mazolewski Quintet Tour 2022 z udziałem niesamowitych gości: Artur Rojek, Krzysztof Zalewski, Fisz, Król, Spięty, Miuosh,  Kwiat Jabłoni, SzczylWojtek Mazolewski Quintet bilety na koncerty już w sprzedaży.

Wojtek Mazolewski Quintet Tour koncerty 2022

 • Kraków - koncert przeniesiony, więcej informacji wkrótce
 • Wrocław - 08.10.2022, Narodowe Forum Muzyki
 • Łódź - koncert przeniesiony, więcej informacji wkrótce
 • Gdańsk23.10.2022, Filharmonia Bałtycka
 • Katowice - 05.11.2022, NOSPR
 • Szczecin - 05.12.2022, Filharmonia Szczecińska

Wojtek Mazolewski Quintet – Tour 2022 informacje

Po olbrzymim sukcesie ubiegłorocznych koncertów we Wrocławiu i Katowicach wracamy do Was z trasą Wojtek Mazolewski Quintet – Tour 2022. Podczas koncertów usłyszycie WMQ w najznakomitszym wydaniu. Polka, Komeda, ale przede wszystkim nowe utwory - zarówno z albumu WMQ ”Spirit to All”, jak i wyprodukowane przez Wojtka Mazolewskiego specjalnie na tą trasę muzyczne niespodzianki.
Zobaczycie i usłyszycie nowych wspaniałych Gości i Przyjaciół Wojtka, z którymi wielokrotnie już przekraczali granice stylistyczne, dając niesamowite koncerty. Tak będzie i tym razem.


„…. Kwintet pokazał, że w Polsce można robić świetny jazz….” (Pan Matusiak, blog)
„Artysta szalony, diabelnie utalentowany” (Artur Szklarczyk, cgm)
„Bez dwóch zdań Wojtek Mazolewski jest jednym z najwybitniejszych polskich muzyków. Od lat oczarowuje publiczność w Polsce i nie tylko.” (Nikola Nina Skopowska, All About Music)
„Wojtek Mazolewski od wielu lat urzeka publiczność na całym świecie swoim niepowtarzalnym, muzycznym alfabetem.” (Jazz Press).
„Wojtek Mazolewski Quintet oswoił jazz i wprowadził go na listy przebojów… .” (Co jest grane, wyborcza.pl)


To tylko kilka dziennikarskich głosów.


A co mówi sam Artysta? „Po raz kolejny czuję wielką potrzebę podzielenia się najnowszą muzyką i jej terapeutyczną mocą. Rok 2022 jest pełen niespodziewanych wydarzeń, które działają na nas w najróżniejszy sposób. Muzyką wyrażamy w nieskrepowany sposób to, co czujemy i dzięki niej możemy być razem.”


Pomimo tego, że WMQ we wrześniu wydaje nowy album: „Spirit To All”, rusza w trasę z Gośćmi i wierzcie, że to będzie naprawdę spektakularne wydarzenie!
A musicie wiedzieć, że dawno żaden polski zespół jazzowy nie wzbudzał tak pozytywnych emocji i nie przyciągał na koncerty takiej ilości fanów. Wyprzedane koncerty, owacje na stojąco i entuzjastyczne recenzje - tak wyglądają trasy kwintetu Wojtka Mazolewskiego.

Skład zespołu Wojtek Mazolewski Quintet:

 • Oskar Török – trąbka,
 • Marek Pospieszalski – saksofon,
 • Joanna Duda – instrumenty klawiszowe,
 • Jakub Janicki – perkusja,
 • Wojtek Mazolewski – kontrabas

 

pokaż więcej... zwiń

Wojtek Mazolewski Quintet – Tour 2022 BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/