Włodek Pawlik Trio

Włodek Pawlik Trio

UWAGA Koncert Włodek Pawik Trio, zaplanowany na 31 maja we Wrocławiu zostaje odwołany.

 

Włodek Pawlik Trio we Wrocławiu! Zapraszamy na koncert zespołu firmowanego nazwiskiem światowej sławy pianisty i kompozytora jazzowego, Włodka Pawlika. Włodek Pawlik Trio bilety na koncert już w sprzedaży. 

Włodek Pawlik Trio informacje

Włodek Pawlik Trio to jedna z najważniejszych formacji polskiego jazzu, odnosząca sukcesy na arenie międzynarodowej, mająca swój udział w najbardziej spektakularnym sukcesie polskiego jazzu -zdobyciu nagrody Grammy w 2014 roku za płytę „Night In Calisia”. To zespół stanowiący od prawie 30 lat główną płaszczyznę realizacji kompozytorskich i interpretatorskich wizji lidera.

 

Kwintesencją stylu formacji jest umiejętność budowania artystycznej synergii pomiędzy słowiańską wrażliwością, popartą klasycznym wykształceniem każdego z muzyków, a ogromną erudycją i wirtuozerią improwizacyjną osadzoną w idiomie współczesnego jazzu.

 

Na koncerty Włodek Pawlik Trio przygotowywany jest wyjątkowy program, w którym prezentowane są utwory z bestsellerowych albumów autorskich lidera formacji Włodka Pawlika: „Anhelli” z roku 2005, „America” z roku 2015, „Night In Calisia” z roku 2014 w wersji na trio, „Pawlik/Moniuszko-Polish jazz” z roku 2019.

 

Warto podkreślić, że z udziałem trębacza Randy Breckera, Włodek Pawlik Trio wystąpiło w legendarnym nowojorskim klubie jazzowym Blue Note pod koniec maja 2018, a filmy z tego wydarzenia są dostępne na kanale YouTube Pawlik Relations w ramach Włodek Pawlik Summer Jazz Festiwal.

 

Do chwili obecnej Włodek Pawlik Trio wystąpiło na ok. 500 koncertach w Polsce jak też za granicą na licznych festiwalach jazzowych a ich koncerty zawsze spotykają się entuzjastycznymi reakcjami publiczności.

Skład zespołu:

  • Włodek Pawlik - fortepian 
  • Damian Kostka - kontrabas
  • Cezary Konrad - perkusja

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Włodek Pawlik Trio
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/