V urodziny Vertigo - Jazzpospolita. Premiera: Przypływ

V urodziny Vertigo - Jazzpospolita. Premiera: Przypływ

Zapraszamy na V urodziny Vertigo, podczas której promowana będzie nowa płyta Jazzpospolitej zatytułowana Przypływ. Już 16 lutego w Vertigo Jazz Club&Restaurant we Wrocławiu. V urodziny Vertigo bilety już dostępne. 

Jazzpospolita

Jazzpospolita to jedno z ciekawszych zjawisk muzycznych polskiej sceny. Zespół w ciągu 11 lat wydał 6 płyt i zagrał 400 koncertów. Od początku na przekór nazwie wymykał się gatunkowym kwalifikacjom.

 

Czteroosobowy skład – gitara, bas, klawisze, perkusja tworząca zespół Jazzpospolita wypracowała własne, rozpoznawalne brzmienie i zdobyła liczną grupę fanów. Siłę Jazzpo – jak często o grupie mówią fani stanowią wyjątkowe kompozycje, które stawiają zespół na styku jazzu, post-rocka i elektroniki.

 

Jazzowa harmonia, rockowe brzmienia i klubowa dynamika sprawia, że Jazzpospolita zjednuje sobie zwolenników z bardzo różnych kręgów i z powodzeniem występuje nie tylko na klubowych koncertach, ale też na dużych festiwalach jazzowych (London Jazz Festival, Copenhagen Jazz Festival i popowo-rockowych (Open’er, Męskie Granie).

Informacje dodatkowe

  • Lokal jest przeznaczony jedynie dla osób pełnoletnich
  • Bilet nie jest gwarancją miejsca siedzącego (z wyłączeniem biletu VIP)
  • Prosimy o przybywanie do klubu z odpowiednim wyprzedzeniem
  • Podczas koncertów prowadzona jest sprzedaż restauracyjna i barowa

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

V urodziny Vertigo - Jazzpospolita. Premiera: Przypływ
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/