Magdalena Kumorek & Tubis Trio - Komeda.Perspektywa Nova

Magdalena Kumorek & Tubis Trio - Komeda.Perspektywa Nova

Zapraszamy na koncert Komeda.Perspektywa Nova w wykonaniu zespołu Tubis Trio i znanej aktorki oraz wokalistki Magdaleny Kumorek. Koncert odbędzie się 14 października w Vertigo Jazz Club&Restaurant. Magdalena Kumorek & Tubis Trio bilety na koncert we Wrocławiu już w sprzedaży. 

Komeda. Perspektywa Nova

Koncert Magdaleny Kumorek i Tubis Trio we Wrocławiu to niebanalna propozycja ukazująca w nowym świetle twórczość  Krzysztofa Komedy w 50. rocznicę jego śmierci.

 

Komeda. Perspektywa Nova to wspólne poszukiwanie nowej wersji popularnych i lubianych piosenek Komedy. Niepowtarzalne brzmienie Tubis Trio, zabawa formą i melodią piosenek Komedy łączą się tutaj ze wspaniałymi tekstami Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego w interpretacji Magdaleny Kumorek.

Magdalena Kumorek

Znana szerszej publiczności ze swoich aktorskich popisów w filmach Poranek kojota, Układ zamknięty, czy serialu Przepis na życie. Wokalny warsztat aktorki, laureatki kilku konkursów i festiwali piosenki aktorskiej, oparty jest o jej wieloletnią pracę na muzycznej scenie.

 

Jej muzyczny dorobek obejmuje autorską płytę „Śmiercie” z muzyką skomponowaną przez wokalistkę do słów wspaniałego polskiego poety Bolesława Leśmiana.

Tubis Trio

Tubis Trio jest jednym z najbardziej oryginalnych zespołów jazzowych ostatnich lat. Grupę tworzą: Maciej Tubis, Paweł Puszczało oraz Przemek Pacan. Zespół radość ,przebojowość, wirtuozeria gry i niepowtarzalny sound.

 

Ich kompozycje z płyty „The Truth”, czy ostatniej „Flashback” zostały docenione przez krytyków. Przebojowa twórczość Tubis Trio ocieka niezwykłym brzmieniem. 

Vertigo Jazz Club&Restaurant

Lokal jest przeznaczony jedynie dla osób pełnoletnich. Bilet nie jest gwarancją miejsca siedzącego. Prosimy o przybywanie do klubu z odpowiednim wyprzedzeniem. Podczas koncertów prowadzona jest sprzedaż restauracyjna i barowa.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Magdalena Kumorek & Tubis Trio - Komeda.Perspektywa Nova
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/