Rafał Karasiewicz Power Set feat Krzesimir Dębski

Rafał Karasiewicz Power Set feat Krzesimir Dębski

Zapraszamy na koncert Rafał Karasiewicz Power Set feat Krzesimir Dębski, który odbędzie się 27 listopada w Vertigo Jazz Club & Restaurant we Wrocławiu. Rafał Karasiewicz Power Set fest. Krzesimir Dębski bilety już dostępne. 

Rafał Karasiewicz Power Set feat Krzesimir Dębski

Zespół, który tworzył się około pięciu lat. Jest wynikiem i skutkiem wielu nocnych rozmów leadera Rafała Karasiewicza oraz gitarzysty Tomasza Pacanowskiego. Powstał w kwietniu 2015 roku i po bardzo ciepło przyjętym koncercie we wrocławskim klubie Vertigo, działa do dzisiaj.

 

Skład zespołu tworzą bardzo doświadczeni studyjnie i estradowo muzycy, którzy nie boją się poszukiwań i muzycznych wyzwań. Stylistyka grupy oscyluje wokół mocno elektrycznego jazzu zawoalowanego elementami funky i bluesa oraz szeroko pojętych elementów tanecznych. Każdy koncert to dawka bardzo pozytywnej energii ale nie brak też elementów zadumy i romantyzmu…. O swoich koncertach mówią jako o podróży w nieprzewidywalną rzeczywistość i nieustannym zaskakiwaniu samych siebie.

We wrześniu 2018-go roku, podczas uroczego spotkania w Wilnie, Krzesimir Dębski przyjął zaproszenie lidera do gościnnego udziału w trasie koncertowej planowanej na 2019 rok.

Od początku wspólny muzyczny i towarzyski flow, jeszcze bardziej uskrzydlił muzyków i sprawił, że brzmienie i energia na scenie stały się jeszcze bardziej dynamiczne.

Na repertuar koncertu składają się premierowe autorskie kompozycje członków zespołu, które znajdą się na drugiej płycie, którą zespół zamierza nagrać w 2020 roku. Jednak na prośbę najwierniejszych fanów nie zabraknie również evergreenów z pierwszej płyty.

Skład zespołu

Krzesimir Dębski - violin
Rafał Karasiewicz - keyboards
Adam Wendt - baritone sax
Tomasz Pacanowski - guitars
Tomasz Grabowy - bass guitars
Artur Lipiński - drums

Rafał Karasiewicz Power Set feat Krzesimir Dębski bilety

Rezerwacje miejsce w klubie przyjmowane jedynie z zakupionym biletem VIP pod adresem rezerwacje@vertigojazz.pl Lokal jest przeznaczony jedynie dla osób pełnoletnich. Bilet nie jest gwarancją miejsca siedzącego (z wyłączeniem biletu VIP). Prosimy o przybywanie do klubu z odpowiednim wyprzedzeniem. Podczas koncertów prowadzona jest sprzedaż restauracyjna i barowa.

 

 

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Rafał Karasiewicz Power Set feat Krzesimir Dębski
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/