Pullover

Pullover

Zapraszamy na koncert grupy Pullover, który odbędzie się 20 października w Blues Club w Gdyni. Pullover bilety już w sprzedaży!

O zespole Pullover

Grupa Pullover, pochodząca z Trójmiasta, działa od 2005 roku. Ich twórczość łączy pop, funk i neo-soul, w ich brzmieniu słychać również dźwięki z pogranicza smooth-jazzu i acid-jazzu. Zespół wyróżnia charakterystyczny wokal Dominiki Paradowskiej, zdobywczyni 6 miejsca w polskiej IV edycji programu Idol, a także niebanalna harmonia i solidny groove za które odpowiada reszta ekipy Pullover.


Pullover jest laureatem akcji "Pierwsza Płyta" zorganizowanej przez drogerie Rossmann, co zaowocowało nagraniem debiutanckiego albumu "Evergreen". W ramach promocji krążka muzycy byli gośćmi programów takich jak "Kawa czy Herbata", "Teleekspress" czy "Dzień Dobry TVN". 

Pullover skład zespołu

  • Dominika Paradowska - śpiew,
  • Mirek Hałenda - instrumenty klawiszowe,
  • Wojtek Brzozowski - trąbka,
  • Michał "Sasin" Sasinowski - saksofon
  • Darek Śleszyński - gitara basowa,
  • Michał Kruczalak - perkusja.

 pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Pullover
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/