Vertigo Presents: Piotr Wyleżoł Trio

Vertigo Presents: Piotr Wyleżoł Trio

Zapraszamy na koncert Piotr WyleżołTrio, który odbędzie się 15 stycznia Vertigo Jazz Club & Restaurant we Wrocławiu. Piotr WyleżołTrio bilety już dostępne.

Piotr Wyleżoł Trio

Piotr Wyleżoł Trio to jeden z bardziej rozpoznawalnych zespołów na polskiej scenie jazzowej. Poza liderem tworzą go artyści tacy jak : Michał Barański na kontrabasie i Łukasz Żyta na perkusji. Muzycy w takim samym składzie tworzą Trio od ponad 15 lat. Dyskografia Tria to 3 studyjne krążki, entuzjastycznie przyjmowane przez krytyków i słuchaczy, co odzwierciedlają również znakomite recenzje w branżowej prasie muzycznej.

 

Już po pierwszym krążku krytycy nie szczędzili ciepłych słów: „To jeden z najciekawszych debiutanckich albumów." W 2006 roku pojawiła się druga płyta „Piano Trio” ( z Łukaszem Żytą na perkusji i Michałem Barańskim na kontrabasie). W październiku 2009 roku nakładem renomowanej wytwórni Fresh Sound

Records ukazała się trzecia, płyta tria zatytułowana „Children’s Episodes”.

 

Krążek wydany został w serii New Talent, w której można znaleźć takie nazwiska, jak Brad Mehldau, Kurt Rosenwinkel czy Chris Cheek. Piotr Wyleżoł jest pierwszym Polakiem, który dostał się do tego zaszczytnego grona. Płyta ta została również nominowana do nagrody Fryderyk 2010 w kategorii Jazzowy Album Roku.

Skład zespołu Piotr Wyleżoł Trio

Piotr Wyleżoł – piano

Michał Barański – double bass

Łukasz Żyta – drums

 

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Vertigo Presents: Piotr Wyleżoł Trio
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/