NicoZZ (Francja)

NicoZZ (Francja)

Zapraszamy na koncert francuskiej gwiazdy NicoZZ, który odbędzie się 17 listopada w Blues Club w Gdyni. NicoZZ bilety już dostępne.

O NicoZZ

NicoZZ od zawsze był fanem legendy Donalda Kinseya (the Wailers) i Alberta Kinga. Jako dziecko wydał nawet pierwsze kieszonkowe, by kupić swój pierwszy bluesowy album. Od tamtej chwili pasja do bluesa zaczęła wyznaczać Nico’ZZ jego życiową drogę.
 

Odkąd pojawił się na scenie w wieku 14 lat, wykorzystuje muzykę, a w szczególności bluesa, jako środek ekspresji i narzędzie do poznawania samego siebie.
Nico’ZZ jako gitarzysta i wokalista, przy akompaniamencie zespołu Nico’ZZ Band, dzieli się ze słuchaczami wyjątkowym wszechświatem, oferując ekscytujące i oryginalne rytmy nasycone bluesem, funkiem, a także R&B i rockiem.

NicoZZ miał okazję być częścią zespołu Donalda Kinseya, którego od dzieciństwa tak podziwia.
I wisienka na torcie… Donald będzie również producentem utworu zapowiadającego następny album Nico’ZZ Band.
Tworząc z wieloma amerykańskimi artystami (włączając w to Tima Mitchela i LeBurna Maddoxa) oraz podróżując po całej Europie, Nico’ZZ nigdy nie zapomniał dlaczego gra muzykę dla siebie i innych.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

NicoZZ (Francja)
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/