Nick Schnebelen (USA)

Nick Schnebelen (USA)

Nick Schnebelen w Polsce! Amerykański artysta wystąpi 24 października w Blues Club w Gdyni. Nick Schnebelen bilety na koncert już w sprzedaży.

Nick Schnebelen informacje

Nick Schnebelen jest kojarzony z zespołem Trampled Under Foot, gdzie grał na gitarze razem z siostrą Daniele i bratem Chrisem. Trampled Under Foot wystąpili na najbardziej renomowanych festiwalach świata - m.in. Notodden, Montreal, The Legendary Blues Cruise). Ich muzyczne drogi jednak wkrótce się rozeszły, każdy z nich zajmuje się obecnie swoimi solowymi projektami muzycznymi  - w przypadku Nicka jest to jego własne trio. Dziś zespół spotyka się jedynie 'od święta' na specjalnych koncertach. 

 

Nick urodził się w muzycznej rodzinie, można więc śmiało powiedzieć, że bluesa ma we krwi! Rodzice byli czynnymi uczestnikami sceny muzycznej Kansas City, a ich dom  często służył za miejsce prób. 

 

Nick może pochwalić się nagrodą im. Alberta Kinga dla najlepszego gitarzysty konkursu International Blues Challenge w Memphis (w którym brał udział z TUF). Wraz z zespołem Trampled Under Foot zdobył również Blues Music Award w kategorii Best Contemporary Blues Album w 2014 roku. 

Nick Schnebelen Trio skład

  • Nick Schnebelen – gitara, śpiew
  • Cliff Moore – bas
  • Adam Hagerman – perkusjapokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Nick Schnebelen (USA)
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/