Łukasz Ojdana Kurpian Songs & Meditations

Łukasz Ojdana Kurpian Songs & Meditations

SPRAWDŹ BILETY

Zapraszamy na koncert Łukasz Ojdana Kurpian Songs & Meditations, który odbędzie się już 28 października w ramach cyklu Dobry Wieczór Jazz w Teatrze Muzycznym ROMA. Łukasz Ojdana Kurpian Songs & Meditations bilety na koncert w Warszawie już dostępne.

Łukasz Ojdana

Pianista jazzowy i kompozytor. W 2016 roku ukończył studia w Instytucie Jazzu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. W latach 2018-2020 wykładowca w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.Członek RGG – jednej z najważniejszych i najlepiej rozpoznawalnych polskich formacji jazzowych. W latach 2016-2018 członek Tomasz Stańko Band.

 

Występował na największych międzynarodowych festiwalach w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Holandii, Szwajcarii, Turcji, Rosji, na Węgrzech, w Korei Południowej, Kazachstanie, Islandii, Czarnogórze i Czechach. Współpracował z Tomaszem Stańko, Zbigniewem Namysłowskim, Paolo Fresu, Evanem Parkerem, Trevorem Wattsem, Adamem Bałdychem, Samuelem Blaserem, Vernerim Pohjola, Paulim Lyttinenem, RGG, Gianluca Petrella, Dominique Pifarelym, Adamem Pieronczykiem, Krzysztofem Herdzinem, Markiem Misiem,  AUKSO, Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia w Katowicach.

 

Łukasz Ojdana to artysta wielokrotnie wyróżniany nominacjami do prestiżowej nagrody Fryderyk. Jest członkiem sekcji jazzowej Akademii Fonograficznej przyznającej nominacje i nagrody polskiej branży muzycznej oraz laureatem Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Programu „Młoda Polska”, Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

 

Dotychczasowa dyskografia pianisty liczy 11 wydawnictw fonograficznych wysoko ocenianych przez środowisko muzyczne, krytyków i słuchaczy.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Łukasz Ojdana Kurpian Songs & Meditations
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Łukasz Ojdana Kurpian Songs & Meditations BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/