Little Victor (USA) + Stackhouse (NL)

Little Victor (USA) + Stackhouse (NL)

Kup bilety na koncert Little Victor, którego usłyszymy już 1 czerwca w Blues Club!

Little Victor dzielił scene z takimi jak The Jelly Roll Kings, Snooky Pryor, Pinetop Perkins, The Fabulous Thunderbirds, Billy Boy Arnold, The Black Keys, James Harman, T-Model Ford, Henry Gray, The Mannish Boys, Lazy Lester i wielu innych. 
Grał między innymi z RL Burnside, Robert "Wolfman" Belfour, The Hound Dog Taylor Tribute Band, Big Joe Louis, Little George Sueref and Tav Falco's Panther Burns, David Evans, Sophie Kay.
W 2004, rozpoczął współprace z Louisiana Red, który był jego idolem z dzieciństwa. Ich bardzo owocna współpraca nieszczęśliwie zakończyła się kiedy Red zmarł w lutym 2012. Jednak Victor, nigdy nie przestał koncertować i nagrywać w studiu, wykonując dalej świetną robote. Charakterystyczne brzmienia Little Victor znane są szerokiej bluesowej publiczności.

 

Towarzyszyć mu będzie zespół z Holandii Stackhouse dla którego priorytetem jest stylowe, tradycyjne, bluesowe brzmienie.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Little Victor (USA) + Stackhouse (NL)
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/