Lewis Hamilton

Lewis Hamilton

Cykl bluesowych wieczorów w trójmiejskim Blues Club kontynuować będzie koncert 17 listopada Lewisa Hamiltona, na który bilety kupić można już teraz. 

Inspiracjami Lewisa Hamiltona są przede wszystkim wielcy klasycy gatunku- Jimi Hendrix, Rory Gallagher, czy Stevie Ray Vaughan, a jego wokal przywodzi na myśl charakterystyczne i mocne głosy Joe Cockera czy Dave'a Methewsa. Muzyka Hamiltona jest spójnym połączeniem brzmień rockowych z motywami blues'owymi nadające jego utworom niepowtarzalny klimat. Zespół The Lewis Hamilton Band założony został w 2010 roku, odkąd zagrał już ponad 450 koncertów, wystąpił na prestiżowych festiwalach blues'owych, w tym na festiwalach w Hebden Bridge i Maryport.

 

Swoim debiutanckim albumem Gambling Machine Lewis Hamilton wygrał nagrodę Scottish New Music Award w kategorii Szkocki Album Roku Jazz/Blues w roku 2012. Utwór Candlelight & Sympathy z albumu Empty Roads pojawi się na scieżce dwiękowej nowego filmu fabularnego 'Scar Tissue'. Jego trzeci album Ghost Train otrzymał liczne pozytywne recenzje i zdobył uznanie ze strony czasopism i portali bluesowych na całym wiecie, a jego utwory znalazły się na antenach radiowych w ponad 15 krajach. Oprócz dwukrotnej nominacji do Brytyjskich Nagród Bluesowych w kategorii Młody Artysta w roku 2013 i 2014 (mając nadal zaledwie 20 lat), otrzymał dwie nominacje w kategorii Autor Tekstów. Lewis jest również utalentowanym dźwiękowcem i prowadzi własne studio nagraniowe w szkockiej miejscowoci Auchterarder, gdzie sam pisze, nagrywa, produkuje, miksuje i wydaje cały materiał muzyczny zespołu. W roku 2013, Lewis Hamilton wydał we własnej wytwórni wychwalany przez krytyków trzy-płytowy album szkockiego bluesa "Jocks Juke Joint", na którym znalazły się utwory 50 szkockich bluesmanów, w tym jego własne. Cała seria była szeroko komentowana na międzynarodowej scenie bluesowej, a utwory były emitowane w ponad 70 programach radiowych w wielu krajach oraz otrzymały wiele pozytywnych recenzji we wiodšcych publikacjach bluesowych w Wielkiej Brytanii, jak również w Stanach Zjednoczonych i w Europie. 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Lewis Hamilton
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/