15. Letnia Akademia Jazzu

15. Letnia Akademia Jazzu

Zapraszamy na 15. edycję Letniej Akademii Jazzu w Łodzi! Tegoroczna, 15. Letnia Akademia Jazzu rozpocznie się 5 lipca i potrwa do 25 sierpnia. Co tydzień w łódzkim Klubie Wytwórnia czekają na Was wyjątkowe, jazzowe koncerty. Na scenie pojawią się światowe gwiazdy tego gatunku, awangardowe zespoły a także niezwykle zdolni, debiutujący muzycy. W tym roku możecie również kupić karnet na wszystkie koncerty! 15. Letnia Akademia Jazzu bilety już w sprzedaży!

15. Letnia Akademia Jazzu Łódź 2022

Podczas 15. Letniej Akademii Jazzu wystąpią m.in.: Charles Lloyd & The Marvels, Marek Pospieszalski Oktet, Trondheim Jazz Orchestra, Marthe Lea Band, Resina & Eivind Aarset, Suzanne, Heldvig Mollestad & Y-Otis, Team Hedgal, Sofia Jernberg & Alexander Hawkins.

 

Karnet obejmuje także koncert otwarcia Charles Lloyd&The Marvels oraz koncerty z cyklu INTL (International Jazz Platform).

Letnia Akademia Jazzu 2022 koncerty

  •  05.07.2022, 19:00 - CHARLES LLOYD & THE MARVELS

  • 10.07.2022, 21:00 - INTL: MARTHE LEA BAND

  • 11.07.2022, 20:00 - INTL: RESINA, EIVIND AARSET QUARTET

  • 12.07.2022, 13:00 - INTL: SUZANNE; 21:00 - HEDVIG MOLLESTAD TEMPEST REVISITED, Y-OTIS

  • 13.07.2022, 20:00 - INTL: SISSEL VERA PETERSSEN/SUSANNA SANTOS SILVA/DJANGO BATES/OLE MORTEN VAGAN/PAAL NILSSEN-LOVE, TEAM HEGDAL

  • 14.07.2022, 19:00 - INTL: INTL JAZZ PLATFORM FINAL CONCERT, TRONDHEIM JAZZ ORCHESTRA & OLE MORTEN VAGAN

  • 11.08.2022, 19:00 - ZU/LE/JA & AGA ZARYAN TRIO

  • 18.08.2022, 19:00 - MALINA MIDERA & DOMINIK WANIA

  • 25.08.2022, 19:00 - MAREK POSPIESZALSKI OKTET - POLISH COMPOSERS OF 20TH CENTURY

Jazzowe lato w Wytwórni zapowiada się wybornie! 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

15. Letnia Akademia Jazzu
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/