WrocLove Girls śpiewają dla Oliwki - Koncert charytatywny

WrocLove Girls śpiewają dla Oliwki - Koncert charytatywny

SPRAWDŹ BILETY

ZMIANA DATY Uprzejmie informujemy, że uległ zmianie termin koncertu "WrocLove Girls śpiewają dla Oliwki" zapowiadanego na 6 kwietnia w Starym Klasztorze. Koncert odbędzie się 2 czerwca w tym samym miejscu. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność.

 

WrocLove Girls, czyli wrocławskie wokalistki znane z telewizyjnego programu The Voice of Poland, połączyły swoje siły, aby pomóc małej Oliwce.  WroclLove Girls śpiewają dla Oliwki Bilety na koncert we wrocławskim Starym Klasztorze już w sprzedaży.

Koncert charytatywny w Starym Klasztorze

Wieczór będzie przebiegał pod znakiem największych przebojów muzyki soul. Cały dochód z koncertu przekazany będzie na cele charytatywne dla małej Oliwki, która bardzo potrzebuje wsparcia finansowego aby moc samodzielnie funkcjonować.

 

Oliwka urodziła się w ciężkiej zamartwicy w 28 tygodniu ciąży. Efektem tego jest mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe i liczne problemy zdrowotne oraz rozwojowe. Oliwka, aby w przyszłości móc chodzić i funkcjonować samodzielnie, wymaga codziennej intensywnej rehabilitacji. Jest przy tym uśmiechniętą, małą kruszynką, której po prostu trzeba pomóc.

 

Ola Turoń - wokalistka i songwriterka. Autorskie piosenki artystki to połączenie electropopu okraszone brzmieniem akustycznych instrumentów z tekstami w języku polskim. Jej elektryzująca barwa głosu doskonale tworzy klimat energicznych brzmień. Aktualnie pracuje nad swoją debiutancką Ep-ką która ukaże się pod koniec tego roku. W 2015 roku dała się poznać publiczności jako uczestniczka VI edycji The Voice of Poland. Laureatka wielu ogólnopolskich nagród, charyzmatyczna artystka z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Użyczyła swojego głosu m.in w filmie Za niebieskimi drzwiami w reżyserii Mariusza Pareja oraz w znanych czołówkach programów stacji TVN. W 2020 roku otrzymała z rąk prezydenta Wrocławia nagrodę 30 kreatywnych Wrocławia w kategorii Kultura/Sztuka/Design.

Monika Wiśniowska Basel - absolwentka Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozgrywkowej. Ma wieloletnie doświadczenie estradowe. Jej utwory można usłyszeć w radiach lokalnych i ogólnopolskich. Kompozytorka i autorka tekstów. Podczas ostatniej edycji The Voice of Poland (2021) doszła do finału. Wcześniej z zespołem Coffee Break nagrała debiutancką płytę. Koncertowała w ramach projektów muzycznych Opole Gospel Choir, Soul City. Jest jedną z trzech wokalistek Girls of Fire. W 2017 ukazała się ich pierwsza płyta Siła kobiet. Na 55 KFPP w Opolu Girls of Fire otrzymało Karolinkę, czyli nagrodę im. Anny Jantar, przyznawaną za najciekawszy debiut.

 

Natalia Szczypuła – wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Finalistka The Voice of Poland w 2020 r., zwyciężczyni Ladies Jazz Festival Gdynia 2021. Wokalistka Roku 2021 wg. portalu Muzykoholicy.pl. Wokalistka soulowa, popowa, jazzowa. W

swojej muzyce łączy ze sobą różnorodne style, wzbogacając je sporą dawką popowej lekkości.

 

Paulina Gołębiowska - wokalistka, pianistka, autorka tekstów i muzyki. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej oraz Akademii Muzycznej w Poznaniu. Półfinalistka programu The Voice of Poland (2021). Występowała z dużym powodzeniem na ogólnopolskich i międzynarodowych scenach muzycznych, m.in. na Międzynarodowym Festiwalu Jazzowym Jazztage w Gorlitz, Jazz nad Odrą, Green Town of Jazz. Występowała obok takich gwiazd, jak Urszula Dudziak,

Janusz Szrom, Andrzej Dąbrowski, Henryk Miśkiewicz, Jennifer Batten, Jacek Krzaklewski.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

WrocLove Girls śpiewają dla Oliwki - Koncert charytatywny
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

WrocLove Girls śpiewają dla Oliwki - Koncert charytatywny BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/