Dobry Wieczór Jazz: Kamil Piotrowicz Sextet

Dobry Wieczór Jazz: Kamil Piotrowicz Sextet

Zapraszamy na koncert zespołu Kamil Piotrowicz Sextet w ramach cyklu Dobry Wieczór Jazz w Teatrze Muzycznym ROMA w Warszawie. Kamil Piotrowicz Sextet bilety na koncert w Warszawie już w sprzedaży.

Kamil Piotrowicz Sextet Weird Heaven

17 czerwca miała miejsce premiera pierwszego singla będącego zapowiedzią trzeciej płyty sekstetu „Weird Heaven”.

 

Silne melodie z okolic popu, wokalizy przetworzone autotunem, sonorystyczne, kolektywne dźwięki oraz powtarzalne, minimalistyczne motywy kontrastują tu ze sobą, przenosząc słuchacza w przestrzeń nieskończonych możliwości, dziecinnych uczuć, twardej logiki i nierealnych marzeń.

 

„Weird Heaven” to trzeci album zespołu Kamil Piotrowicz Sextet, w którego skład wchodzą: Tomasz Dąbrowski (trąbka), Kuba Więcek (saksofon altowy), Piotr Chęcki (saksofon tenorowy), Andrzej Święs (kontrabas), Krzysztof Szmańda (perkusja, wibrafon) oraz Kamil Piotrowicz (w roli pianisty i kompozytora).

Album zawiera 9 utworów skomponowanych w latach 2019–2021. Ich prawykonanie odbyło się podczas specjalnego koncertu dla Programu 2 Polskiego Radia w Warszawie w kwietniu 2021 roku. 

 

Kamil Piotrowicz Sextet zaprezentował „Weird Heaven” podczas dwóch premierowych koncertów 21 oraz 22 czerwca w Lincoln Center for the Performing Arts, Dizzy's Club, w ramach festiwalu Jazztopad NY.

O zespole Kamil Piotrowicz Sextet

Kamil Piotrowicz Sextet to drugi zespół założony przez polskiego pianistę i kompozytora młodego pokolenia, Kamila Piotrowicza. Zespół nagrał dwa albumy - „Product Placement” (2018) oraz „Popular Music” (2016). Płyty zostały nominowane do nagrody „Fryderyk” Polskiej Akademii Fonograficznej jako najlepsze jazzowe albumy lat 2018 i 2016. Muzyka zespołu jest  oparta na oryginalnych kompozycjach lidera.

 

Zespół grał na najważniejszych festiwalach w Polsce, takich jak Jazz Jamboree w Warszawie, Jazz Jantar w Gdańsku, Jazz nad Odrą we Wrocławiu, Festiwal Pianistów Jazzowych w Kaliszu, Letnia Akademia Jazzu w Łodzi czy Komeda Jazz Festiwal w Słupsku

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Dobry Wieczór Jazz: Kamil Piotrowicz Sextet
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/