Zaduszki Jazzowe: John Coltrane Quartet Music

Zaduszki Jazzowe: John Coltrane Quartet Music

Zapraszamy na koncert John Coltrane Quartet Music poświęcony twórczości jednego z najlepszych saksofonistów dziejów muzyki jazzowej Johna Coltran’a. Już 30 października w Vertigo Jazz Club & Restaurant we Wrocławiu.

 

Wieczór poprowadzi znakomity wrocławski saksofonista Dariusz Rubinowski ze składem:

 

Filip Miguła - piano
Dawid Opaliński - perkusja,
Bartek Chojnacki - kontrabas.

John Coltrane bilety

  • Podczas sprzedaży biletów nie przewidziano zniżek dla niepełnosprawnych
  • Nie ma możliwości zakupu biletów dla dzieci - lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich
  • Nie ma możliwości rezygnacji i zwrotu biletów zakupionych przez klienta
  • Bilet nie jest gwarancją miejsca siedzącego

Uwaga: Prosimy o przybywanie do klubu z odpowiednim wyprzedzeniem. Podczas koncertów prowadzona jest sprzedaż restauracyjna i barowa. 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Zaduszki Jazzowe: John Coltrane Quartet Music
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/