Jazz z nową energią - Jerzy "Duduś" Matuszkiewicz przeboje filmowe

Jazz z nową energią - Jerzy "Duduś" Matuszkiewicz przeboje filmowe

SPRAWDŹ BILETY

Przeboje filmowe Jerzego „Dudusia” Matuszkiewicza, czyli jazz z nową energią w Radomiu! Zapraszamy już 10 grudnia do Resursy Obywatelskiej. Bilety na koncert już w sprzedaży.

Jazz z nową energią - Jerzy "Duduś" Matuszkiewicz przeboje filmowe

"Zakochani są wśród nas", "Wojna domowa", "Czterdzieści lat minęło", "Stawka większa niż życie" i inne utwory muzyki filmowej napisane przez JERZEGO „DUDUSIA” MATUSZKIEWICZA będzie można usłyszeć już 12 grudnia podczas koncertu "Jazz z NOWĄ ENERGIĄ".


To wydarzenie zapoczątkuje cykl świetnych imprez muzycznych adresowanych do szerokiej publiczności. Celem cyklu jest propagowanie tego rodzaju muzyki i odczarowanie stereotypu, że jazz jest muzyką trudną, adresowaną jedynie do wyrobionego słuchacza. Kilku znakomitych muzyków i współpracowników „Dudusia” postanowiło uhonorować jego twórczość i przypomnieć publiczności postać artysty, prezentując wycinek jego ogromnego dorobku kompozytorskiego.

 

W programie wydarzenia znajdą się największe przeboje, przede wszystkim filmowe, powszechnie znane i lubiane takie jak m.in.: "Zakochani są wśród nas", "Wojna domowa", "Czterdzieści lat minęło", "Stawka większa niż życie" "Miłość złe humory ma", "Podróż za jeden uśmiech" w genialnych aranżacjach Andrzeja Jagodzińskiego i Roberta Majewskiego. Ten koncert jest zatem świetną propozycją rozrywki na wysokim poziomie, przy dźwiękach i słowach utworów znanych i uwielbianych przez wielopokoleniową publiczność. 

 

Wykonawcami koncertu są: Agnieszka Wilczyńska - śpiew i Robert Majewski – trąbka, a także trio Andrzeja Jagodzińskiego w składzie: Andrzej Jagodziński - fortepian - kierownik muzyczny, Adam Cegielski – kontrabas, Czesław "Mały" Bartkowski – perkusja oraz, flugelhorn.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Jazz z nową energią - Jerzy "Duduś" Matuszkiewicz przeboje filmowe
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Jazz z nową energią - Jerzy "Duduś" Matuszkiewicz przeboje filmowe BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/