Jan Szczurek Quartet

Jan Szczurek Quartet

Zapraszamy na koncert Jan Szczurek Quartet, który odbędzie się 24 listopada w Blues Club w Gdyni. Jan Szczurek Quartet bilety już dostępne.

 

Jan Szczurek Quartet to zespół założony w kwietniu 2018 roku. Ma w swoim dorobku koncerty na wielu scenach w Trójmieście (takich jak sceny Gdańskiego Archipelagu Kultury, Oliwski Ratusz Kultury, sopocki Teatr BOTO, czy gdyńska Degustacja). 

Koncert Jan Szczurek Quartet

Grupa zagra autorski materiał, który obejmuje elementy swingu, jazzowej rytmiki i improwizacji. Mówi o człowieku żyjącym we współczesnym świecie, który szuka ujścia dla swoich emocji i napięć życia codziennego. Znajduje je w ciężkiej pracy, sportach, może pisać i grać muzykę. Współbrzmienie dźwięków też można rozwiązać na wiele różnych sposobów.

 

Skład instrumentów kwartetu  - trąbka, fortepian, gitara basowa i perkusja jest idealnym połączeniem. Umożliwia on wypełnienie melodii harmonią i wspólnym rytmem, co zapewnia ogromne pole manewru.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Jan Szczurek Quartet
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/