Tribute to Allman Brothers Band

Tribute to Allman Brothers Band

Serdecznie zapraszamy na koncert grupy Jan Gałach & Friends w hołdzie dla Allman Brothers Band, który odbędzie się 6 października Blues Club w Gdyni! Tribute to Allman Brothers Band bilety już w sprzedaży!

Allman Brothers Band to amerykański zespół rockowy założony w 1969 roku na Florydzie przez braci Duane i Gregga Allmanów, a także Dickey'a Bettsa, Berry'ego Oakley'a, Butcha Trucksa i Jai Johansona. Od połowy lat 70. byli jedną z najbardziej popularnych grup rockowych w Stanach Zjednoczonych. Ich styl muzyczny łączył południowy rock, blues, jazz oraz muzykę country. Do największych przebojów grupy należały: Whipping Post, Midnight Rider, Revieval, Blue Sky, Ramblin’ Man, In Memory of Elizabeth Reed, Les Bres in A Minor i High Falls.

Jan Gałach to młody muzyk, ale na koncie ma już wiele sukcesów oraz występy na polskich i zagranicznych festiwalach, liczne nagrody, płyty, współpracę z rożnymi polskimi artystami i zespołami. Pochodzi z Katowic i tam też ukończył szkołę muzyczną. Gra na skrzypcach, cajonie i gitarze. W 2002 r. rozpoczął współpracę z zespołem „Acoustic Travel” koncertującym na ulicach i klubach w całej Polsce. Współpraca z zespołem zaowocowała nagraniem dwóch studyjnych płyt i trwa do dnia dzisiejszego. Od 2006 roku współpracuje z Martyną Jakubowicz. W 2011 roku powstał zespół „The Jan Gałach Band”, z którym koncertuje w kraju i za granicą. W roku 2013 Gałach wydał swoją pierwszą autorską płytę „Jan Gałach and Friends”, która zebrała niezwykle pozytywne recenzje.

Jan Gałach & Friends koncert bilety już w sprzedaży! Tribute to Allman Brothers Band koncert Gdynia!

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Tribute to Allman Brothers Band
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/