Jan Błędowski & Joey Tenuto (USA) feat.The BW Project

Jan Błędowski & Joey Tenuto (USA) feat.The BW Project

Zapraszamy na wyjątkowy koncert w gdyńskim Blues Club - Jan Błędowski & Joey Tenuto (USA) feat.The BW Project! Koncert odbędzie się już 16 sierpnia. Jan Błędowski & Joey Tenuto (USA) feat.The BW Project bilety na koncert już dostępne (w sprzedaży ulgowe bilety studenckie)!

Jan Błędowski to polski skrzypek, polski skrzypek, kompozytor, założyciel i wieloletni lider super grupy KRZAK.

Jest uznawany za jednego z czołowych skrzypków europejskich. W przesłości współpracował miedzy innymi z Czesławem Niemenem, SBB, Laboratotium, Republika, Ireneuszem Dudkiem i wieloma innymi artystami. Jan Błedowski posiada wiele nagranych płyt, w tym dwie złote z grupą Krzak. warto zaznaczyc, ze zespół Krzak w latach 70. zasłyneła dzięki niesamowitej muzyce instrumentalnej, z pogranicza bluesrocka i jazzrocka.

Koncert Jan Błędowski & Joey Tenuto (USA) feat.The BW Project to pozycja obowiązkowa dla kazdego fana muzyki z pogranicza bluesa, jazzu, rocka i wszelkich ich konotacji.

Jan Błędowski & Joey Tenuto (USA) feat.The BW Project koncert Bues Club 16.08 Jan Błedowski koncert Gdynia, Jan Błedowski bilety na koncert

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Jan Błędowski & Joey Tenuto (USA) feat.The BW Project
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/