ETM 2016/From Kansas City with love: Deborah Brown, Sylwester Ostrowski, Bobby Watson i inni
ETM 2016/From Kansas City with love: Deborah Brown, Sylwester Ostrowski, Bobby Watson i inni

ETM 2016/From Kansas City with love: Deborah Brown, Sylwester Ostrowski, Bobby Watson i inni

Zapraszamy na koncert finałowy Europejskich Targów Muzycznych „From Kansas City with love”: Deborah Brown Quartet, który odbędzie się w niedzielę 27 listopada w Teatrze Dramatycznym w Warszawie . Gościem specjalnym wieczoru będzie Bobby Watson!

Bilety na koncert Deborah Brown kupisz tutaj

Deborah Brown wystąpi z Sylwestrem Ostrowskim, saksofonistą jazzowym, producentem muzycznym i szefem festiwalu Szczecin Jazz. Artystom na scenie towarzyszyć będzie wrocławska orkiestra kameralna NFM Leopoldinum, a gościem specjalnym koncertu będzie mistrz saksofonu Bobby Watson.

Deborah Brown to jedna z najlepszych i najoryginalniejszych wokalistek jazzowych. Tuż po premierze najnowszej płyty („Kansas City Here I Come, 18 listopada 2016, wyd. Agora), nagranej z Sylwestrem Ostrowskim i plejadą jazzowych gwiazd - doskonałym amerykańskim kontrabasistą o nigeryjskich korzeniach Essiet Okon Essiet, legendą bębnów z Nowego Jorku Newmanem Taylorem Bakerem i pianistą Bobem Bargadem - artystka wystąpi ze swoim kwartetem w Warszawie na koncercie finałowym Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane 24.

Deborah Brown ma charakterystyczny styl, piękny głos, talent oraz erudycję godną największych wokalistek na scenie jazzowej. Ma też nieustającą ciekawość i chęć współpracy z artystami o innej wrażliwości i tradycji muzycznej. Jest muzycznym autorytetem oraz kontynuatorką potężnego i arcypięknego dziedzictwa muzycznego Kansas City.

 

Artyści:

Deborah Brown – wokal

Sylwester Ostrowski - saksofon tenorowy

Rob Bargad - fortepian

Essiet Okon Essiet - bas

Newman Taylor Baker - perkusja

NFM Leopoldinum - Orkiestra Kameralna

Bobby Watson – saksofon altowy

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

ETM 2016/From Kansas City with love: Deborah Brown, Sylwester Ostrowski, Bobby Watson i inni
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/