Vertigo Blues Night Presents: Carlos Johnson & Hoodoo Band

Vertigo Blues Night Presents: Carlos Johnson & Hoodoo Band

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Carlos Johnson & Hoodoo Band, który odbędzie się 10 października w Vertigo Jazz Club&Restaurant we Wrocławiu. Carlos Johnson & Hoodoo Band bilety już dostępne.

Carlos Johnson

Urodzony w Chicago uważany jest za jednego z najlepszych bluesowych gitarzystów na świecie. Przez ponad 20 lat, jeszcze za nim założył swój własny zespół, regularnie grał koncerty z takimi gwiazdami bluesa jak m.in. Koko Taylor, Otis Rush, Buddy Miles, Buddy Guy, Billy Branch, John Primer, Son Seals, Junior Wells, Valerie Wellington, Carey Bell. Itd.

Ten leworęczny wirtuoz gitary, odpowiedzialny jest za rozwinięcie jednego z najbardziej oryginalnych stylów gry jakie kiedykolwiek powstały w Chicago. Połączył głęboki, surowy chicagowski blues ze współczesnym funkowym brzmieniem. Zamiłowanie do bluesowych dźwięków, mocny wokal i estradowa charyzma sprawiają że występy Carlosa Johnsona należą do najbardziej ekscytujących wydarzeń muzycznych, ukazujących prawdziwe korzenne piękno tej muzyki.

 

Artystę dwukrotnie nominowano do Grammy Avards z zespołem Chicago Blues Living Story za najlepszy album bluesowy, oraz do American Blues Avards. Mozna go było także usłyszeć na największych festiwalach na całym świecie, m.in. Montreux Jazz Festival, czy Chicago blues festival.

HooDoo Band

HooDoo Band to wyjątkowa mieszanka funku, soulu i rythm'n'bluesa. Energia jaka towarzyszy muzykom na scenie stała się już ich nieformalnym znakiem rozpoznawczym.


Nazwa zespołu pochodzi od tytułu bluesowego standardu Juniora Wellsa – "Hoodooman Blues". Zespół założyli trzej przyjaciele w 2004r.: Bartosz Niebielecki, Bartłomiej Miarka i Tomasza Nitribitt. Wstąpili na licznych festiwalach w Polsce jak i w Europie, m.in. na: Blues na Świecie, Olsztyńskie Noce Bluesowe, Blues Express, Suwałki Blues Festival, Bluesonalia, Rawa Blues Festival, Jimiway Blues Festiwal, Jesień z Bluesem oraz na festiwalach w Niemczech, Czechach, Ukrainie i na Litwie.

Zdobyli wiele nagród, byli nominowani do nagrody Fryderyka. Ich debiutancki album zat. „Hoodoo Band” szybko uzyskał status złotej płyty. Ten wyjątkowy skład zaprezentuje eklektyczną mieszankę chicagowskiego bluesa, soulu, funku oraz rythm’n’bluesa, nie zabraknie też wirtuozeryjnych solówek gitar, fortepianiu, basu harmonijkiczy też perkusji.

 

Zagrają materiał ze wspólnie nagranej płyty, starsze utwory Carlosa Johnsona oraz największe okołobluesowe standarty.

Skład zespołu:

Carlos Johnson - vocal / guitar
Tomasz Nitribitt - vocal / harp
Bartek Miarka - guitar
Andrzej Stagraczyński - bass
Piotr Świętoniowski - keys
Bartosz Niebielecki - drums

Uwaga: Lokal jest przeznaczony jedynie dla osób pełnoletnich. Bilet nie jest gwarancją miejsca siedzącego. Prosimy o przybywanie do klubu z odpowiednim wyprzedzeniem. Podczas koncertów prowadzona jest sprzedaż restauracyjna i barowa.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Vertigo Blues Night Presents: Carlos Johnson & Hoodoo Band
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/